i5 3230M laptop RAM takviyesi sonrası aniden kapanıyor

Muminkurt

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle. ASUS laptop'uma 4 GB RAM takviyesi yapmıstım. Ancak takviyeyi yaptıktan sonra aniden kapanmalar olmaya basladı. Bu kapanmalar bazen laptop açılırken bazen 1 saat vs. takıldıktan sonra oluyor. Format ve tak çıkar yaptım ama sonuç değismedi. Bu kapanmalar neden kaynaklanıyor olabilir? Alırken parçaların uyusup uyumadığına dikkat etmistim.
Aldığım RAM: RAMTECH 4 Gb Ddr3 1600 Mhz Notebook Ram 1.35w Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Maalesef baska RAM alıp deneyecek durumumda yok.

cpu z.png

cpu z2.png

Ekran Alıntısı.PNG

sö.PNG

Dosya Ekleri

• cpu z.png
    cpu z.png
    21,7 KB · Görüntüleme: 29
  • sisözel.PNG
    sisözel.PNG
    7,9 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar öncelikle. ASUS laptop'uma 4 GB RAM takviyesi yapmıstım. Ancak takviyeyi yaptıktan sonra aniden kapanmalar olmaya basladı. Bu kapanmalar bazen laptop açılırken bazen 1 saat vs. takıldıktan sonra oluyor. Format ve tak çıkar yaptım ama sonuç değismedi. Bu kapanmalar neden kaynaklanıyor olabilir? Alırken parçaların uyusup uyumadığına dikkat etmistim.
Aldığım RAM: RAMTECH 4 Gb Ddr3 1600 Mhz Notebook Ram 1.35w Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Maalesef baska RAM alıp deneyecek durumumda yok.

Eki Görüntüle 1054519

Eki Görüntüle 1054520

Eki Görüntüle 1054529

Eki Görüntüle 1054532

Bende de olmuştu RAM bozuk veya uyumsuz çıkmıştı tam hatırlamıyorum aldığınız RAM'i çıkarıp deneyin olmazsa iade edin ben iade ettim.

Geri
Yukarı