i5-3230M laptop Valorant açar mı?

ozkanarar

Hectopat
Makaleler
1
Günlük işlerimi ve bunun yanı sıra düşük grafikle de CS:GO ve Valorant gibi oyunlar da kullanabileceğim bir laptop arıyordum. Bütçem dahilinde aşağıda belirtmiş olduğum özellikteki PC'yi buldum. Sorum şu bahsettiğim oyunlar da düşük grafik ayarlarında ortalama kaç FPS alabilirim? Bunun yanı sıra almak istediğim bilgisayarın hoparlörü bozuk ve ekranında leke var. Fiyat olarak 1600TL yazılmış pazarlıkla 1300TL'ye alınsa zarar mı etmiş olurum? Ekran görselini ekledim.

• Samsung NP350V5C-S0htr
  • Intel® Core™ i5-3230M 2.60GHz
  • RAM 6 GB.
  • AMD Radeon HD 7600 series - 2 GB.
  • 750GB.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    430,9 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük işlerimi ve bunun yanı sıra düşük grafikle de CS:GO ve Valorant gibi oyunlar da kullanabileceğim bir laptop arıyordum. Bütçem dahilinde aşağıda belirtmiş olduğum özellikteki PC'yi buldum. Sorum şu bahsettiğim oyunlar da düşük grafik ayarlarında ortalama kaç FPS alabilirim? Bunun yanı sıra almak istediğim bilgisayarın hoparlörü bozuk ve ekranında leke var. Fiyat olarak 1600TL yazılmış pazarlıkla 1300TL'ye alınsa zarar mı etmiş olurum? Ekran görselini ekledim.

• Samsung NP350V5C-S0htr
  • RAM 6 GB.
  • 750GB.
Oynayamazsınız 👍

• Samsung NP350V5C-S0htr
  • RAM 6 GB.
  • 750GB.

60-80FPS arası oynayabilirsiniz düşük ayarlarda, oyunun yüksek ayarlarında pek keyif alamazsınız zaten ot/ağaç olmadığı için. Sadece birkaç duvar detayları diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı