i5 3230M PC için araba sürme oyunu tavsiyesi

Daha fazla  
Arkadaşlar, canım çok sıkılıyor ve bu aralar GTA 5 RP izliyorum. Canım çok araba sürüp müzik dinlemelik, araba sürme oyunu istiyorum ama sistemim çok düşük. Acaba bir oyun öneriniz var mı? Önceden LFS ve Assetto Corsa oynadım LFS benim istediğim tarzda değil direksiyon setim yok zevki çıkmıyor. Assetto Corsa'yı da bilgisayarım kaldırmadı, parası önemli değil ama 50 TL 60 TL'yi geçmemesi önemli. Böyle GTA 5 de boş boş gezip müzik dinleyip araba sürme zevkini veren bir oyun var mı acaba biliyorsanız önerir misiniz? Sistemimi buraya bırakıyorum.

1657064836772.png

1313.PNG

Arkadaşlar, canım çok sıkılıyor ve bu aralar GTA 5 RP izliyorum. Canım çok araba sürüp müzik dinlemelik, araba sürme oyunu istiyorum ama sistemim çok düşük. Acaba bir oyun öneriniz var mı? Önceden LFS ve Assetto Corsa oynadım LFS benim istediğim tarzda değil direksiyon setim yok zevki çıkmıyor. Assetto Corsa'yı da bilgisayarım kaldırmadı, parası önemli değil ama 50 TL 60 TL'yi geçmemesi önemli. Böyle GTA 5 de boş boş gezip müzik dinleyip araba sürme zevkini veren bir oyun var mı acaba biliyorsanız önerir misiniz? Sistemimi buraya bırakıyorum.

Eki Görüntüle 1442504

Eki Görüntüle 1442503
Hocam GTA SA veya GTA 4 e bakabilirsiniz.

Asphalt 9 legands var. Hocam benim de sisemim düşük. Bu yüzden Roblox indirdim ve onun içinde bir tane araba oyunu var. Konusunu açmıştım Roblox deyip küçümsemeyin sadece esap açıb bu oyunu oynayın. Gayet güzel gerçekçi araçlar var. Vites atabiliyorsunuz, mouse modunda oynayabiliyorsunuz. Konusunu aşağıya bırakıyorum.

Fotoğraf attığm mesajdan arabalara bakabilirsiniz.

Oyun: [Volkswagen] Realistic Car Driving [BETA]

Geri
Yukarı