i5 3330 uygulamalar açılırken donma

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
Değerli hocalarım öncelikle normal bir Windows 10 kullanmıyorum.
Bu konudan yardım alarak ISO dosyasını düzenledim. Söylenilenlerden fazlasını yapmadım hatta bazılarını kapatmadım.

Güzel bir şekilde kullandım bu Windows'u hiçbir sorun yaşamadım ama bazı uygulamalar bilgisayarın takılmasına sebep oluyor.
Bilgisayarda fareyi dahi hareket ettiremiyorum öylece kalıyor. Fişten çekmekten başka bir çözüm kalmıyor. Bu bazı programlarda oluyor örneğin PS3 emulatöründe bu sorun oldu. Programı silip tekrar kurdum tekrar tekrar denedim ama hiçbir şey çözüm olmadı. Bastıktan birkaç saniye sonra bilgisayar takılıyordu ve tepki vermiyordu.
Aynı şey bugün GTA Vice City oyununda da yaşandı. Bu yüzden donanımsal bir problem olmadığını düşünüyorum. Programlar hiçbir şekilde açılmıyor bu arada. Yani açıldıktan bir süre sonra değil, hiç açılmıyor.
Çok rahat Assassin's Creed 3 oynatan bilgisayarım GTA Vice City gibi bir oyunda sıkıntı yaşatması bana pek mantıklı gelmiyor.

Bu sorun yaşayan veya çözümünü bilen hocalarım yardımcı olurlarsa sevinirim. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.
Sistem: Intel i5 3330 3 GHz işlemci - NVIDIA GT 430 ekran kartı - 4-2 1333 MHz RAM-ASUSTeK P8H61-M lx r2.0 anakart.

Not: Güvenlik duvarı yok.comodo firewall ve Kaspersky kullanıyorum. Malwarebytes'da var ama onun koruması kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı