i5 3450 GT 730 Forza Horizon 4 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

MertcanKlc

Kilopat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
GT730
Anakart
GA-B75-DV3
İşlemci
i5 3450
Forza Horizon 4'ü başlatırken en düşük gereksinimleri karşılamıyor ama yine de oynayabilirsiniz diyor. Başlattıktan sonra oyun introsu falan geliyor. Devam ete tıkladıktan sonra birkaç resim gelip oyundan atıyor. Çözüm için internetteki bazı şeyleri denedim ama olmadı.

@MertcanKlc Hocam Forza Horizon 4 ün kronik bir sorunu. Youtubeda araştırırsanız bu konu hakkında tonlarca çözüm videosu bulabilirsiniz fakat yorumlarda genellikle "olmadı , çalışmadı , işe yaramadı" diyenler çoğunluk. Benim de başıma geldi oyunu yaklaşık 3-4 kez sil yükle yaptım. Onlarca çözüm yöntemleri denedim fakat işe yaramadı. İsterseniz bir deneyin fakat çok birşey beklemeyin.

Forza Horizon 4'ü başlatırken en düşük gereksinimleri karşılamıyor ama yine de oynayabilirsiniz diyor. Başlattıktan sonra oyun introsu falan geliyor. Devam ete tıkladıktan sonra birkaç resim gelip oyundan atıyor. Çözüm için internetteki bazı şeyleri denedim ama olmadı.
Sistemin kaldırmıyor uğraşmanı tavsiye etmem

Aynı şekilde olmuştu bende de. Ekran kartı DirectX 12 desteklemediği için oyunu açamıyor. GT 730 Fermi oynatamaz Forza Horizon 4'ü. DX 12 desteği yok kartın.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar.
1669720842132.png

Bu ekrana kadar gelmesi minimum gereksinimleri karşıladığını göstermez mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı