i5 3450 sistemde GTA San Andreas kasıyor

İşletim sistemi
Windows 7

awuin

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyun kutulu yani DVD üzerinden oynuyordum. Bir gün oynadığım bilgisayarı televizyona bağladım o günden beri ne yaparsam yapayım hep kasıyor. Ayarları en düşüğe çektim, frame limiterı açtım ve kapadım, widescreen ayarını açtım ve kapadım ama değişen bir şey olmadı. Oyun kasmaya devam ediyor.
Oynadığım bilgisayar: Intel i5 3450 işlemci, Windows 7 işletim sistemi, Sapphire 6510 1GB ekran kartı, 6 GB DDR3 RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kutulu yani DVD üzerinden oynuyordum. Bir gün oynadığım bilgisayarı televizyona bağladım o günden beri ne yaparsam yapayım hep kasıyor. Ayarları en düşüğe çektim, frame limiterı açtım ve kapadım, widescreen ayarını açtım ve kapadım ama değişen bir şey olmadı. Oyun kasmaya devam ediyor.
Oynadığım bilgisayar: Intel i5 3450 işlemci, Windows 7 işletim sistemi, Sapphire 6510 1GB ekran kartı, 6 GB DDR3 RAM.
Kasıyor derken FPS değeriniz kaç ? 60 ama arada bir 20 falan mı oluyor veya zamanla oynarken mi düşüyor ?

DVD zarar görmüş olabilir.
Olabilir. Arkasında çizikler var.
Kasıyor derken FPS değeriniz kaç ? 60 ama arada bir 20 falan mı oluyor veya zamanla oynarken mi düşüyor ?
Devamlı 20 altı. menüde bile kasmaya devam ediyor.
Sıcaklık değerlerinizi yazar mısınız? GTA: Sa gibi bir oyun fazla zorlamaz işlemciyi ama yine de kontrol etmekte fayda var.
Önerdiğimiz bir program var mı? Boşta sıcaklık 35 derece.
Oyunda sıcaklık değerleri :
İşlemci 40-45
Ekran kartı 42-45
Fps: 5-15

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı