i5-3470 - GT 730 sistem hangi oyunları kaldırır?

nexary

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı: NVIDIA GT730.
RAM: 16 GB.
İşletim sistemi: 64 Bit.
1 TB hard disk + 240 GB SSD.

3.20 GHz.

Intel Core i5-3470

Bilgisayar aldım yeni sistemi de kötü değil ama oyun oynarken çok kasıyor hangi oyunları önerirsiniz kasmadan oynamak için? ETS 2'de FPS sorunu yaşadım CS:GO'da yaşadım sonra birkaç ayarla 100'e kadar çıkardım hangi oyunları indirirsem sorun yaşamam liste yapar mısınız?

Ekran kartı: NVIDIA GT730.
RAM: 16 GB.
İşletim sistemi: 64 Bit.
1 TB hard disk + 240 GB SSD.

3.20 GHz.

Intel Core i5-3470

Bilgisayar aldım yeni sistemi de kötü değil ama oyun oynarken çok kasıyor hangi oyunları önerirsiniz kasmadan oynamak için? ETS 2'de FPS sorunu yaşadım CS:GO'da yaşadım sonra birkaç ayarla 100'e kadar çıkardım hangi oyunları indirirsem sorun yaşamam liste yapar mısınız?
İşlemci 10 ekran kartı 8 yıllık sistem. Bununla güncel oyunları hele yüksek FPS ile oynama şansınız yok zaten. Yüksek FPS ile oynamak için daha eski oyunlara bakmanız lazım.
Örnek olarak da oyunun ismi ile birlikte GT730 yazarak Youtube üzerinde ararsanız verdiği değerleri yaklaşık olarak görürsünüz.

İ5 3470 ve HD 7870 ile 2018 - 19'a kadar çıkan neredeyse bütün oyunları rahatlıkla oynayabiliyorum. Eski olduğuna bakmayın performansı çok iyi. İmkanınız varsa ekran kartını değiştirseniz ortalama bi sistem olabilir bence.

Geri
Yukarı