i5 3470-RX470 PC alınır mı?

Bütçe
3000

k1rdinse

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Dijital Pazarlama
Merhaba dostlarım yaklaşık 2 yıldır konsol kullanıyorum. Bunun yaklaşık 1.5 yılı PS4 kullandım. 2-3 ay önce Xbox One X'e geçiş yaptım. Fakat şu an da konsoldan sıkılmış durumdayım ve hazır piyasada ki fiyatların yükselmesiyle 3000'e sattım sayılır. Onun yerine PC almayı düşünüyorum da şu an elimde monitör falan hiçbir şey yok. N11'de şöyle bir kasaya denk geldim de. Sizce alınabilir mi bu kasa? Üstüne de monitör alırım diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalar büyük bir ihtimal ile ikinci el, işlemci biraz kötü, ama Power Supply markasız. Felaket. Yani söylediği gibi 5 binlik PC 2 bin TL'ye satmıyor :) Bence sizi üzebilir. FPS sıkıntısı olmadan konsolda rahat rahat oyun oynayan yüksek grafiğe alışmış birine daha kaliteli bir PC gerekli diye düşünüyorum.

Parçalar büyük bir ihtimal ile ikinci el, işlemci biraz kötü, ama Power Supply markasız. Felaket. Yani söylediği gibi 5 binlik PC 2 bin TL'ye satmıyor :) Bence sizi üzebilir. FPS sıkıntısı olmadan konsolda rahat rahat oyun oynayan yüksek grafiğe alışmış birine daha kaliteli bir PC gerekli diye düşünüyorum.
Peki sizlerin önerdiği sistem önerisi var mı ?

Geri
Yukarı