i5-3470 sistem kasıyor

petit

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Sistemim i5-3470, MSI GT 730, anakart H61, PSU 350 watt fakat bilgisayarımda fazlaca kasma var. Ekran kartını çıkardıgım zaman kasma olmuyor, takınca kafayı yiyor. PSU'yu yeni aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster diye program var onla kurmuştum başka bir program var mı güvenli olan.

Dostum Driver Booster'ı acil kaldır. Sürücü kurduğuna inanmayın bu programın. Bilgisayarı karanlık bir çukura götüren uygulama. Acil kaldırın ve sürücülerinizi manuel olarak kurun. Experience uygulamasını indirin ekran kartınız için.

GT730'un Fermi mimarili versiyonu için kurabileceğin en son sürüm 391.35 sürüm sürücüdür, yukarısında hata verir. Kepler mimarili GT730 kullanıyorsan NVIDIA'nın en son çıkardığı sürücüyü kur. Ekran kartının mimarisini bilmiyorsan da GPU-Z kur :) GPU Name yazar zaten orada.

GT730'un Fermi mimarili versiyonu için kurabileceğin en son sürüm 391.35 sürüm sürücüdür, yukarısında hata verir. Kepler mimarili GT730 kullanıyorsan NVIDIA'nın en son çıkardığı sürücüyü kur. Ekran kartının mimarisini bilmiyorsan da GPU-Z kur :) GPU Name yazar zaten orada.

Sanırım Fermi dün kurmaya çalıştım kuramadım son kurabıleceğim sürümü kurdum GPU Z mevcut bilgisayarı açtıgım zaman detaylı atarım ayrıca kepler mi Fermi mi nasıl anlıyoruz

Sanırım Fermi dün kurmaya çalıştım kuramadım son kurabıleceğim sürümü kurdum GPU Z mevcut bilgisayarı açtıgım zaman detaylı atarım ayrıca kepler mi Fermi mi nasıl anlıyoruz

fsdvfd.png

İşaretlediğim yerde GF108 yazıyorsa sizde "Geforce Fermi" anlamına gelen GT730 kullanıyorsunuz demektir.

Bu olayın psudan kaynaklanma ihtimali var mı biraz takıldıktan sonra bi işlem oldugu zaman kasıp 3 5 dakika sonra mavi ekran veriyor
Eki Görüntüle 1012090

İşaretlediğim yerde GF108 yazıyorsa sizde "Geforce Fermi" anlamına gelen GT730 kullanıyorsunuz demektir.
evet gf108 peki experince bunu algılayıp benim için son sürün yükler mi ve mavi ekranın bunla alakası var mı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı