i5-3470 sistemde LoL en düşük ayarlarda kasıyor

Leonarda

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, FPS'i arttırmak için LoL'de ayarlarımı en düşüğe alıyorum, her şeyi kapatıyorum, FPS odaklı seçenekleri açıyorum fakat oyun ayarlarım en düşükte olunca oyunda hafif bir kasma oluşuyor, 60 FPS'i alamıyorum yani. Ayarlarımı düşük-orta alınca FPS 120 civarına çıkıyor, lanede bir şey olmuyor fakat fighta girince FPS düşüyor, bunun sebebi nedir? Darboğaz mı, ekran kartından oluşan bir şey mi?

• NVIDIA GeForce GT 730 ekran kartı,
  • i5 3470 işlemci,
  • 500 GB HDD,
  • 4 GB RAM.
Desteklerinizi bekliyorum.

Merhabalar, FPS'i arttırmak için LoL'de ayarlarımı en düşüğe alıyorum, her şeyi kapatıyorum, FPS odaklı seçenekleri açıyorum fakat oyun ayarlarım en düşükte olunca oyunda hafif bir kasma oluşuyor, 60 FPS'i alamıyorum yani. Ayarlarımı düşük-orta alınca FPS 120 civarına çıkıyor, lanede bir şey olmuyor fakat fighta girince FPS düşüyor, bunun sebebi nedir? Darboğaz mı, ekran kartından oluşan bir şey mi?

• i5 3470 işlemci,
  • 500 GB HDD,
  • 4 GB RAM.

Sisteminiz için LoL için fazlasıyla yeterli. Ama driver vb. Kurdunuz mu?

• i5 3470 işlemci,
  • 500 GB HDD,
  • 4 GB RAM.
Optimizasyon sorunu var LoL'de. Bu yüzden bıraktım oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı