i5-3470 ve R7 240 hangi oyunları kaldırır?

mustafamete

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarlardan çok anlamıyorum. İnternette:

Intel Core i5 3470 işlemci
ASUS R7 240 GDDR3 2 GB ekran kartı
2x3 GB 8 GB RAM 1333MHz
Quadro H61 L3Y anakart

Bu özelliklerde bir kasa buldum ve bu kasayla ETS 2, GTA 5, CS:GO, Rocket League ve PUBG Mobile oynamak istiyorum ama kasa kaldırır mı bilmiyorum.
Bilen varsa yazabilir mi?
xbox one ile takas yaparak almayı düşünüyorum ama xbox u satarsam 2000 tl gibi param olucak kasa 2.el
daha sonra rx560 4gb ekran kartını takmayı düşünüyorum

Son düzenleme:
TurboX, Izoly benzeri bir sistem değil mi? Bahsettiğin oyunları oynatır ancak bütçen her neyse daha iyi bir sistem toplanır. Alma sakın.

Bilgisayar eline geçince aşağıdakiyle test edebilirsin. Bilgisayar eline geçmediyse alma onu. Buraya konu aç yardımcı olalım.

Bütçeniz nedir? Düşündüğünüz modeli almayın.
Bilgisayar eline geçince aşağıdakiyle test edebilirsin. Bilgisayar eline geçmediyse alma onu. Buraya konu aç yardımcı olalım.
Bunlara inanmayın, Youtube testleri varken hiç böyle şeylere gerek yok.

Eski işlemcim... Oyun oynamak için alma sakın günümüz şartlarını karşılamıyor.. Çok ucuz bir fiyat ise al ama onun haricinde tavsiye etmem.

İşlemci ile ekran kartın pek uyumlu değil, zaten darboğaz yapıyordur büyük ihtimalle fakat dediğin oyunları ekran çözünürlüğüne bağlı olarak medium ayarlarda açabilirsin.
I5 3470 mi R7 240'a darboğaz yapacak? R7 240 kim ki darboğaz yapıyor?

720P Rahat GTA V oynarsın. 25FPS falan da almazsın düşük ayarlarda 40FPS oynarsın.
GT730 gibi vasat bir akrt düşük ayarda 50FPS kadar alıyorsa R7 240 En düşük ayarlarda 40-60FPS arası gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı