i5-3570 ve GTX 750 Ti sisteme işletim sistemi önerisi

Hüseyn Alieff

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1521648269
Merhabalar,
Bellek: 8.
İşlemci: i5-3570.
Ekran kartı: GTX 750 Ti.
Depolama: HDD.

Bu göstericilere uygun işletim sistemi önerir misiniz? Çoğu zaman oyunlar (PUBG Mobile vb.) oynuyorum. Windows 10 taraftarı değilim fazla arka plan uygulamaları ve HDD düşmanı olduğu için 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tam olarak doğru değil. Sisteminiz yeterli aslında ama SSD ile Windows 10'u çok daha seri kullanabilirsiniz. HDD'niz 7200RPM mi kontrol edin, eğer 5400RPM ise gerçekten acı çektirebilir. 7200RPM diske sahipseniz Windows 10'a geçmenizde bir sakınca yok. Bahsettiğiniz gereksiz şeylerin çoğu da ufak ayarlamalarla düzeltiliyor.

En rahatı Windows 7. Aşağı yukarı aynı sisteme sahibiz çok memnunum.
Yıllardır Windows 7 kullanıcısıyım. Hem değişiklik hem de düzgün Windows 7 sürümünü bulmadığım için belkide yenilik arıyorum :) Aslında 8.1 işletim sistemi 7'e yakın diye düşünüyorum. Temiz ve fazla değişiklikleri olmayan Windows 7 iso'su bulsam belkide işler tamamen değişirdi

Yıllardır Windows 7 kullanıcısıyım. Hem değişiklik hem de düzgün Windows 7 sürümünü bulmadığım için belkide yenilik arıyorum :) Aslında 8.1 işletim sistemi 7'e yakın diye düşünüyorum. Temiz ve fazla değişiklikleri olmayan Windows 7 iso'su bulsam belkide işler tamamen değişirdi

Windows 8.1 alın çünkü 7 güncelleme almıyor ve güvenlik açıkları var sanırım yanlışsa düzeltin.

Değerli cevaplarınız için her birinize teşekkür ederim. Eski hdd 5400RPM'di belkide o yüzden Windows 10'a ısınamamıştım. Şuanki 7200RPM. 8.1 ve 10'u deneyerek beğendiğim ve bana göre stabil çalışan bir sistemde kalacağım. Yorumlarınızdan 8.1'e dahada ısındım 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı