i5 3570 ve RX 570 4 GB darboğaz yapar mı?

NyksHypNos

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, sitemim: Anakart: ASUS P8H61-M PRO, işlemci i5 3570, Ekran kartı: ASUS GeForce GT730 DDR3 4 GB 128Bit, RAM: 2 adet 2 GB'lik 1333MHz, Power: Cocord C-875 300W. Ekran kartını değiştirmeye karar verdim. Aklımda RX 570 4 GB var ama darboğaz yapar mı yapmaz mı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 oyun varsa 60'ında besliyor diyebilirim. Daha önce denemiştim. Daha iyi bir işlemciye daha fazla fark eder öyle biraz 1050 Ti performansı veriyor bazı oyunlarda. Ayrıca o güç kaynağıyla kullanmayın, yetmez.

Ucu ucuna beslemez, gayet de besler.
Aynı işlemciye ve ekran kartına sahibim. Besliyor merak etme. Ucu ucuna besliyor diyenlere bakma.

Aşağıdaki videoya göre konuştum hocam. İşlemci odaklı oyunlarda sürekli %90 civarlarında çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki videoya göre konuştum hocam. İşlemci odaklı oyunlarda sürekli %90 civarlarında çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben genelde düşük ayarlarda oynamıyorum. PUBG, Witcher 3 gibi oyunlarda denedim.
Witcher 3 en düşük ayarlarda deneme yaptım. Çok nadir %90 seviyelerine düşüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı