i5 3570K sistem oyunlarda reset atıyor

NazeTHR

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
•Ryzen 5 5600X | •AMD Radeon RX 6700 XT Phantom Gaming D 12GB OC | •Crucial Ballistix (2x8)16 GB 3200 MHZ (OC 3600 MHZ) | •MSI B550-A PRO | •MWE 650 80p | • Corsair Spec Delta RGB
RAM
16 GB DDR3
Ekran kartı
Asus Dual GTX 1060 3GB
Anakart
Z77M D3H
İşlemci
i5 3570K 4.2GHZ
Dying Light ve ETS 2 gibi yüksek güç gerektirecek oyunlarda bilgisayar reset atıyor ama CS:GO gibi oyunlarda reset atmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Güç kaynağım MWE 650.

Dying Light ve ETS 2 gibi yüksek güç gerektirecek oyunlarda bilgisayar reset atıyor ama CS:GO gibi oyunlarda reset atmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Güç kaynağım MWE 650.

Tam teknik bilgi olmaksızın kendi düşüncem parçalarının eski olması yenilemen gerektiği ama yazılımsal falan. Bir sorunsa bilmiyorum.

Tam teknik bilgi olmaksızın kendi düşüncem parçalarının eski olması yenilemen gerektiği ama yazılımsal falan. Bir sorunsa bilmiyorum.

Bu iş çıkmasaydı yenileyecektim.

4.2Ghz'da kullandığını yazmışsın. Stok olarak deneyebilir misin? Keza RAM'leride stokta dene.

Sıcaklıklar ne durumda?

Ekran kartı FurMark'ta daha tam ısınamadan kapanıyor ama oyunda denediğim zaman ortalama 60-70 civarında seyrediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı