i5-4210M en iyi ThrottleStop ayarı nedir?

Soruyu anlamadım ben, @erengore sen anladın mı hocam?

Soruyu anlamadım ben, @erengore sen anladın mı hocam?

Soru şu oyunda FPS değeri 60-70 FPS iken 20-10 düşüyor ThrottleStop kullanırken yanlış bir şeyi açarım diye korkuyorum ve o işlerde bilgim yok ama kullandığımda ThrottleStop'u 1 CS maçı giriyorum maçtan çıktığımda aşırı bir kasma meydana geliyor.

Soru şu oyunda FPS değeri 60-70 FPS iken 20-10 düşüyor ThrottleStop kullanırken yanlış bir şeyi açarım diye korkuyorum ve o işlerde bilgim yok ama kullandığımda ThrottleStop'u 1 CS maçı giriyorum maçtan çıktığımda aşırı bir kasma meydana geliyor.

Anladım, doğru adamı etiketlemişim neyse ki.

Sisteminde ısınma sorunları var. Konuşmuştuk. Ki 95 derece limit de. Fazla düşük değil.

Şimdi ne yapacağım CS falan oynuyamayacak mıyım? Çünkü ThrottleStop ile girmediğimdede 5 FPS oluyor.
Ve sistemim:
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 940M.
İşlemci: i5 4210M.
RAM: 6 GB.
@erengore hocam çözüm yok mu?

Son düzenleme:
Şimdi ne yapacağım CS falan oynuyamayacak mıyım? Çünkü ThrottleStop ile girmediğimdede 5 FPS oluyor.
Ve sistemim:
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 940M.
İşlemci: i5 4210M.
RAM: 6 GB.
@erengore hocam çözüm yok mu?

Isınma sorunu varsa önce onu çözmelisiniz, cihaz yandıktan sonra oyunda oynayamazsınız. Termal macun bakımı yaptırın ancak şunu da söyleyeyim bilgisayarcılar müşteri tekrar gelsin diye özellikle dandik macun kullanıyor, belki de cihaz 5 derece fazla çalışıp FPS düşürmeye başlayacak. Dolayısıyla bakımı ya kendiniz yapın ya da güzel bir macun satın alıp cihazın başında bekleyip adama yaptırın. Bu kısım hallolmadan ThrottleStop bir şey yapamaz.

Geri
Yukarı