i5 4210U sisteme macOS kurulur mu?

Daha fazla  
RAM
8GB DDR3 1600MHz CL11
SSD veya HDD modeli
Sandisk SSD Pro 240GB
Ekran kartı
Intel HD Graphics 4400 + NVIDIA GeForce 840M
İşlemci
Intel Core i5 4210U
Elimde i5 4210U ve GeForce 840M'li HP bir laptop var ve ben buna macOS kurmak istiyorum. Uyumlu bir sürüm linki ve kurulum yönergesi içeren video önerisi atabilir misiniz? Ek olarak GeForce 840M'i devre dışı bırakmam gerekiyormuş ve bunu da nasıl yapacağımı bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kurulur. Video Big Sur kurulumunu tarif ediyor ancak Monterey ile aynı. Değişen bir ayar vs. yok.
MacOS Optimus teknolojisi yüzünden otomatik olarak kartı tanımıyor ve devre dışı bırakma komutu ayrıca imaj içinde ekli :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet kurulur. Video Big Sur kurulumunu tarif ediyor ancak Monterey ile aynı. Değişen bir ayar vs. yok.
MacOS Optimus teknolojisi yüzünden otomatik olarak kartı tanımıyor ve devre dışı bırakma komutu ayrıca imaj içinde ekli :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkür ederim, deneyeceğim.

İmajı hangi programla yazdırmam sağlıklı olur?
Big Sur test etmeniz daha sağlıklı olur
Sağlam bir Big Sur linki atarsanız denemek isterim.

Sağlam bir Big Sur linki atarsanız denemek isterim
İmajı hangi programla yazdırmam sağlıklı olur?

Çok teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı