i5-4288U sistem GTA 4 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
RAM
4GB 1660MHz
SSD veya HDD modeli
1TB
Ekran kartı
920MX
Anakart
80QQ
İşlemci
i5-4288U
Yakın bir zamanda Steam'den GTA 4: The Complete Edition aldım ancak kime sorsam port bozuk, optimizasyon sorunu var diyorlar.
Her GTA oyununa yaptığım gibi "Definitive Edition Project" modu ile oynamayı düşünüyorum ancak sisteminin vereceği performanstan biraz korkuyorum.
Daha önce aşırı sıkıştırılmış versiyonunu korsan olarak oynamıştım(bir ton sorun vardı şehrin yollarının olmaması gibi) orada biraz sıkıntılıydı gibi ancak çok kasmadan oynayabiliyordum.
Sıkıntısız bir şekilde oynayabilir miyim? Veyahutta performans konusunda rahat oynamam için ne yapmam gerekir? Oynamak için aldım ancak elimde kaldı gibi birşey oldu.

Yakın bir zamanda Steam'den GTA 4: The Complete Edition aldım ancak kime sorsam port bozuk, optimizasyon sorunu var diyorlar.
Her GTA oyununa yaptığım gibi "Definitive Edition project" modu ile oynamayı düşünüyorum ancak sisteminin vereceği performanstan biraz korkuyorum.
Daha önce aşırı sıkıştırılmış versiyonunu korsan olarak oynamıştım(bir ton sorun vardı şehrin yollarının olmaması gibi) orada biraz sıkıntılıydı gibi ancak çok kasmadan oynayabiliyordum.
Sıkıntısız bir şekilde oynayabilir miyim? Veyahut performans konusunda rahat oynamam için ne yapmam gerekir? Oynamak için aldım ancak elimde kaldı gibi bir şey oldu.

Ben yaklaşık 1 yıl önce oynayıp bitirdim. Port sorunu açıkçası ben göremedim GTA 4 Complete Edition'da. Bu arada GTA 4 mod kurmaya kalkmayın başınıza bela alırsınız. Özellikle araba modu. Fazladan araba derken yolda araba kalmaz söyleyim.

Ben yaklaşık 1 yıl önce oynayıp bitirdim. Port sorunu açıkçası ben göremedim GTA 4 Complete Edition'da. Bu arada GTA 4 mod kurmaya kalkmayın başınıza bela alırsınız. Özellikle araba modu. Fazladan araba derken yolda araba kalmaz söyleyim.

Yok hocam bu bahsettiğim mod, optimizasyon ve buglara yönelik bir mod. Araba modu falan sevmem zaten hiçbir oyunda, bana göre oyunun temasını bozan modlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı