i5-4300M laptop The Forest'da kaç FPS verir?

Kekimi kedi 7

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba Steam yaz indiriminden The Forest alacagim ama benim PC çok iyi değil kaç FPS verir pek bilemedim size sormak istedim PC markası Dell Latitude E6440 işlemci: Intel Core i5-4300M ekran kartı: AMD Radeon HD 8690M 2 GB çekirdek RAM: 8 GB Windows 10 64 Bit eğer bir bilginiz var ise cevap yazarsanız çok sevinirim iyi günler.

Son düzenleme:
Tek başıma oynayacağım sence kaç FPS alirim.

Peki bu sistem Fall Guys'da kaç FPS verir acaba.

Hocam benim laptopumda 2 ekran kartı
Biri M330 diğeri R5 Graphics, R5 Graphics rezalat bir APU ekran kartı, benim The Forest maalesef APU ile çalışıyor ve ben yine de rahatça oynayabiliyorum. Kaç FPS aldığımı bilmiyorum, tek başıma rahatça oynayabiliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benim laptopumda 2 ekran kartı.
Biri M330 diğeri R5 Graphics, R5 Graphics rezalat bir APU ekran kartı, benim The Forest maalesef APU ile çalışıyor ve ben yine de rahatça oynayabiliyorum. Kaç FPS aldığımı bilmiyorum, tek başıma rahatça oynayabiliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim.

Hocam benim laptopumda 2 ekran kartı.

Bu sizin attığınız video ne kadar doğru bilmiyorum benim bir aralar bayağı bir CS:GO oynayasım vardı yükledim 30-40 FPS'den çıkmıyordu onun nedeni sizce neydi.

Galiba bilmiyorum PC de girdiğimde Intel falan filan bir şeyler yazıyor PC'den çok anlamam ama Google da PC bin ozelliklerinde AMD Radeon HD 8690M diye bir kart yazıyor PC de sizin dediğiniz gibi Intel Graphics diye bir şey var.

Hocam bende aynı durumdan muzdarip olduğum için şuna bir bakmanızı rica ediyorum.

Arama kısmına "Aygıt Yöneticisi" yazın, çıkan şeye tıklayın, sonra "ekran bağdaştırıcıları" diye bir sekme olacak onu açın, orada ekran kartlarınızı gözükecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı