i5 4400 - HD 4600 sisteme Windows 7 kurulmuyor

Yükleniyor mu? Yükleniyor. Siz direkt yüklenmiyor diyorsunuz.
Bakınız. o tarz yapılan yüklemeler sağlıklı değil.
Orjinal iso dosyasıyla GPT yükleme yapmanız mümkün değildir.
O iso dosyaları başkaları tarafından değişikliğie uğramış dosyalardır ve güvenilir değildir. İçerisine zararlı yazılım bulaşmış olma ihtimali yüksektir.

Hocam önyükleme mi ne bittide windows bu diskte çalıştırılmak dedi ne yapayım olmayacakmı
Hocam düzgün yazdığınıza emin misiniz ne yazıyordu ekranda?
Bakınız. o tarz yapılan yüklemeler sağlıklı değil.
Orjinal iso dosyasıyla GPT yükleme yapmanız mümkün değildir.
O iso dosyaları başkaları tarafından değişikliğie uğramış dosyalardır ve güvenilir değildir. İçerisine zararlı yazılım bulaşmış olma ihtimali yüksektir.
Hocam illa gidip laptopa UEFI Windows 7'mi kurayım şimdi? Technopat üzerinden paylaşılan ISO'lar orijinal diye biliyorum.

Hocam düzgün yazdığınıza emin misiniz ne yazıyordu ekranda?

Hocam illa gidip laptopa UEFI Windows 7'mi kurayım şimdi? Technopat üzerinden paylaşılan ISO'lar orijinal diye biliyorum.
Maalesef. Yanıltıcı bilgi vermeyin bu ve benzeri sorunları olan kullanıcıların aklını karıştırmayınız.
Bir microsoft çalışanından daha iyi bilemezsiniz.

Maalesef. Yanıltıcı bilgi vermeyin bu ve benzeri sorunları olan kullanıcıların aklını karıştırmayınız.
Tamam hocam haklısınız, iyi günler.

Hocalarım boş verin tartışmayın ya boşverin ne olacak kurulmasa yani sanırım kurulmuyor am yinede hepinize çokkkk teşekkür ediyorum iyi sosyaller

Hocalarım boş verin tartışmayın ya boşverin ne olacak kurulmasa yani sanırım kurulmuyor am yinede hepinize çokkkk teşekkür ediyorum iyi sosyaller
Windows 7 yansımasını USB Belleğinize sorunsuz bir şekilde yazdırmak için Rufus programından MBR seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Ve bios ayarlarından UEFİ seçeneğini Legacy olarak yaparsanız.
Sorunsuz bir şekilde kurulumunuz gerçekleşecektir.

Denediniz mi? O arkadaş denemiş ve sıkıntı olmamış. Ayrıca Technopat'taki imajlar orijinal, bu sitede bir moderatör tarafından virüslü veya zararlı yazılım içeren bir ISO dosyası yüklenmiş olamaz.

Geri
Yukarı