i5 4400 - HD 4600 sisteme Windows 7 kurulmuyor

Denediniz mi? O arkadaş denemiş ve sıkıntı olmamış. Ayrıca Technopat'taki imajlar orijinal, bu sitede bir moderatör tarafından virüslü veya zararlı yazılım içeren bir ISO dosyası yüklenmiş olamaz.
Maalesef. Bildiğiniz kitabı okumaya devam edebilirsiniz. Orjinal Win7 yansıması, GPT Olarak tanımlanmış bir diske Yüklenemez. Yüklenmeye çalışılırsa hatalara neden olur.

Peki, hadi bu ISO düzenlenmiş diyelim. Sonuçta sistemde orijinal Windows 7 GPT UEFI olarak kurulmuş olur. Siz direkt Windows 7 GPT UEFI desteği yok dediniz. Hala Windows 7'nin GPT UEFI olarak kurulabildiği gerçeği değişmiyor.

Peki, hadi bu ISO düzenlenmiş diyelim. Sonuçta sistemde orijinal Windows 7 GPT UEFI olarak kurulmuş olur. Siz direkt Windows 7 GPT UEFI desteği yok dediniz. Hala Windows 7'nin GPT UEFI olarak kurulabildiği gerçeği değişmiyor.
İçerisinde çeşitli değişiklikler yapılmış iso dosyası orjinal değildir.

Maalesef. Bildiğiniz kitabı okumaya devam edebilirsiniz. Orjinal Win7 yansıması, GPT Olarak tanımlanmış bir diske Yüklenemez. Yüklenmeye çalışılırsa hatalara neden olur.
1653320523218.png
Emin misiniz?
Hocam her mesaja beğenmedim atmanıza gerek yok bu arada.

Ben bu sitede paylaşılan içeriklerin virüslü veya orjinal olmadığını beyan etmedim.
Orijinal Windows 7 UEFI kuruluyormuş o zaman. Çünkü laptopa indirirken buradan indirdim ve 3-4 kere kurdum eminim UEFI olduğuna.

Tamamdır hocam. Yarın tekrar kurup yazarım size, iyi günler.
Yazmanıza gerek yok. Sonuç değişmeyecektir. Ayrıca bana bir şey kanıtlamanıza gerek yok.
Yazmanıza gerek yok. Sonuç değişmeyecektir. Ayrıca bana bir şey kanıtlamanıza gerek yok.
Ayrıca bakınız. Windows 7 UEFI kurulum
Tamamdır hocam. Yarın tekrar kurup yazarım size, iyi günler.
Recep BALTAŞ
1653321054945.png

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    57,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı