i5 4440 ve R9 280X Tabanlı Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berke Cem

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
1 ay önce aldığım PS4'ü bitcoin ve oyun için satıp sistemi almak zorundayım. Bugün memeleketim Bolu'da Highway A.V.M Vatanbilgisayar'a gittim. Orada bana bu sistem her şeyi yaptırır dedi. Babamın da aklına yattı.

• Core i5 4440 Soket 1150 3.1 GHz
  • MSI-Z87-G43 Gaming anakart
  • G.SKILL 1600 MHz çift modül RAM
  • Hyper T4 işlemci soğutucu
  • RC-K350 600W Kasa
  • 1TB WD Cavaiar Blue serisi HDD
  • Phillips 19,5 inç monitör
  • Sapphire R9 280X Vapor-X / Evga GTX 760
  • Sandisk 128 GB SSD

• Bu konuda Sappphire R9 280X mi ?
  • Evga GTX 760 mı ?

Veya başka sistem öneriniz var mı ? Bunlar toplam 2.786 TL tuttu. Bana bu fiyatı aşmayacak sistem önerirseniz(Bitcoin ve Oyun için kullanılacak) çok makbule geçer. Vatan'dan satış sözleşmesi diye fotokopiyi aldık. Ayın 15'inde de almaya gideceğiz orada toplayacaklar. Yardımlarınızı çabuk yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2700 ile 2800 TL.

İşlemci iyi. Bende bu işlemciyi kullanıyorum. Öncelikle ek işlemci soğutucusuna gerek yok. RC-K350 nin kendi fanıyla oyunlarda her şey en yüksek ayarda 60 dereceyi buluyor.

Anakartın güzel onuda ekleyince 2,625 TL yapıyor.

Adsız.png

Sana önerim:

Gskill 8Gb Ripjawsx Ddr3 1600Mhz Cl9 Tek Modül Ram - Vatan Bilgisayar

Bunu al. Daha sonra 8 GB lık daha alırsın. Güzel olur. Tabii sana kalmış bir karar.

İşlemci iyi bende bu işlemciyi kullanıyorum öncelikle ek işlemci soğutucusuna gerek yok RC-K350 nin kendi fanıyla oyunlarda her şey en yüksekde 60 dereceyi buluyor

Anakartın güzel onuda ekleyince 2,625Tl yapıyor.
Eki Görüntüle 14691

Sana önerim Gskill 8Gb Ripjawsx Ddr3 1600Mhz Cl9 Tek Modül Ram - Vatan Bilgisayar bunu al daha sonra 8gb lik daha aldın mı güzel olur sana kalmış bir kara tabiki.
Adam Bitcoin istemiş. Nvidia ekran kartıyla Bitcoin kazılmaz. R9 290 al. Ekran kartı olarak gerisi güzel. Monitörüde değiştirebilirsin.

Sapphire R9 280X Vapor-X olur mu ? @kardanadam

@ForMyMaster Kardeş benim yazdığım sistemin aynısı gibi senin yazdığın. Lütfen gereksiz yorum atma. Durum acil. Ayın 15'inde alınacak.

Yardım edecek var mı? Durum biraz acil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı