i5 4460 için 1000TL ekran kartı önerisi

enCoks

Centipat
i5 4460 işlemcim var 1000 TL bütçem var ekran kartı önerisi.
Oynadıgım oyunlar: Valorant, CS:GO, MTA, FiveM, LoL çok ağır oyun oynayan birisi değilim. Grafik de pek umrumda olmaz. Performans benim için daha önemlidir.
Kütahya çevresinde oturduğum için kimse de düzgün ekran kartı yok sahibindene'de yanaşmıyorum.

i5 4460 işlemcim var 1000 TL bütçem var ekran kartı önerisi.
Oynadıgım oyunlar: Valorant, CS:GO, MTA, FiveM, LoL çok ağır oyun oynayan birisi değilim. Grafik de pek umrumda olmaz. Performans benim için daha önemlidir.
Kütahya çevresinde oturduğum için kimse de düzgün ekran kartı yok sahibindene'de yanaşmıyorum.
İkinci el GTX 1060 alabilirsiniz o fiyata. Sıfır olarak alacağınız karttan birşey beklemeyin.

Forumda güvenilir bir arkadaş bulursanız o şekilde alın bence.

İkinci el GTX 1060 alabilirsiniz o fiyata. Sıfır olarak alacağınız karttan bir şey beklemeyin.

RX 560 kaç gündür aklıdma GTX 1060 daha mı performanslıdır?
İkinci el GTX 1060 alabilirsiniz o fiyata. Sıfır olarak alacağınız karttan bir şey beklemeyin.

Hocam bir sorum daha var elimde fazladan RAM var 8 GB RAM'im şu anda takmalı mıyım.

Hocam bir sorum daha var elimde fazladan RAM var 8 GB RAM'im şu anda takmalı mıyım?

Fazladan RAM PC nizi hızlandırır ve oyun performansını artırabilir. Ayrıca GTX1060 Ti daha hızlı fazla performans verir fakat 1000TL bandında değil 1600-3500 arasında Gaming X klasik ekran kartı fiyatları fazla.

Hocam bir sorum daha var elimde fazladan RAM var 8 GB RAM'im şu anda takmalı mıyım.
GTX 1060, RX 560'dan çok daha performanslıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı