i5-4460 sisteme 800 TL'lik ekran kartı önerisi

DDR3 olması sadece uygun RAM seçerken gerekli.
Ekran kartları PCI-e üzerinden takıldıkları için kartın üzerindeki bellek ile anakartın kullandığı bellek tipinin uyuşması gerek diye bir kural yoktur.
Kusura Bakmayın pek bilgisayar parçasından anlamam ama 4096 MB Ram mevcut uyumlu mudur?

800 ile 850 tl arası gtx 1050 2gb modelleri var ikinci el olarak. ben eskiden kullandım kartı gayet güzel performans veriyordu

İlanlar ölü 2020 yılına ait. Şuan ki piyasada 1400TL altına 1050 bulunmaz.

800 ile 850 TL arası GTX 1050 2 GB modelleri var ikinci el olarak. Ben eskiden kullandım kartı gayet güzel performans veriyordu.

İlan tarihlerine bakmamışsınız.

Ben ilk başta GT730 düşünüyorum demiştim. Önek olarak: CS:GO - Asetto Corsa GTA V gibi oyunlar oynayacağım. GT730 un performanslarını izledim. Gayet güzel performansları vardı. Ama bu siteye sorduğumda olumsuz cevaplar aldım. Ben yeni dönem oyunlarını oynamayacağım; RDR2 Cyberpunk Forza Horizon gibi. Gt730 bu oyunları rahatça oynatsın bana yeterli. Sorun yaşar mıyım?
İlanlar ölü 2020 yılına ait. Şuan ki piyasada 1400TL altına 1050 bulunmaz.

Ben ilk başta GT730 düşünüyorum demiştim. Önek olarak: CS:GO - Asetto Corsa GTA V gibi oyunlar oynayacağım. GT730 un performanslarını izledim. Gayet güzel performansları vardı. Ama bu siteye sorduğumda olumsuz cevaplar aldım. Ben yeni dönem oyunlarını oynamayacağım; RDR2 Cyberpunk Forza Horizon gibi. Gt730 bu oyunları rahatça oynatsın bana yeterli. Sorun yaşar mıyım?
GT730 düşük kart RDR2 Cyberpunk'ı vs unutun forza düşük ayarda oynatabilir. İlla alıcam diyorsanız siz bilirsiniz.

Alacaksanız ikinci el alın sıfırına 1500-1600 TL verilecek bir kart değil

Yeni konular

Geri
Yukarı