i5 4460 Sisteme Windows 7 Kurmak

Canalp

Hectopat
Daha fazla  
Üst komşumuz var. 35-40 taşlarında bi adam. Geçen gün beni aradı çağırdı "Bunda çok virüs var, sen buna format at" dedi. Önce UEFI modunda Windows 8.1 pro kurdum. Bugün kasayı bana verdi, ''al bunu Windows 7 kur, bu ne biçim bir şey, başlat yok falan'' dedi. Ne kadar diretsem de adam kararlı Windows 7 istiyor. Windows 7 ISO dosyasını indirdim. Win to bootic ile USB belleğe yazdım, BIOS ekranında boot menüsünden USB belleği seçiyorum ama sistem HDD'den çalışmaya devam ediyor. Ne yaparsam yapiyim düzeltemedim. Farklı ISO dosyaları yükledim ama olmuyor, Windows 7 desteğinin sona erdiğini biliyorum ben de Windows 7 yapma taraftarı değilim ama hatır için yapmam lazım. Nasıl Windows 7 kurabilirim, yardımcı olur musunuz?

Sistem bileşenleri:
  • Asus h81m-plus anakart
  • İntel i5 4460 işlemci

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim aynı sorunu bende yaşıyorum.Malesef Asus olan bilgisayarım Windows 8.1 kurulu ve özel koruma olduğu için format atamassın.Sanırsam bios güncel durumda o yüzden koruma vardır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı