i5 4460 ve İ5 4690 arasındaki oyunu etkileyen FPS farkı

• Konuyu başlatan nehir76
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B
N

nehir76

Ziyaretçi
Bilgisayarı tamamen oyun için topluyorum, bütçem yetmediği için 4460 alacağım.

1) Acaba bu iki intel işlemci arasında ne kadar FPS farkı olur?
2) i5 4690 anakartı, MSI Z77a-G45'den daha mı üstündür? Bunlarda ne kadar FPS farkı olur?

Şu arkadaş;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
50-55 FPS ile oynamış. (OC yapmış + i5 4690 ANAKART )

Bu arkadaş;
30-45 FPS ile (OC yapmamış + MSI Z77A-G45 ANAKART) ile oynatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorularımı cevaplayacak varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf yazım hatası yaptım diye 2 gün cezalandırıldım. Nasıl bir forum bu arkadaş? Önce bir uyarı verilir, sonrasın da ceza uygulanır.

Birde yazımı düzelten arkadaş anakart kısmını da düzeltseymiş. Düzeltilen tek kısım "şu ve bu" kısmı. Tamam forum da dil kurallarına uyulmalı da bu ne?

Sırf yazım hatası yaptım diye 2 gün cezalandırıldım. Nasıl bir forum bu arkadaş? Önce bir uyarı verilir, sonrasın da ceza uygulanır.

Birde yazımı düzelten arkadaş anakart kısmını da düzeltseymiş. Düzeltilen tek kısım "şu ve bu" kısmı. Tamam forum da dil kurallarına uyulmalı da bu ne?
Şimdi de çift hesaptan engelleyecekler. Sorunuza gelirsek, birinci videoda overclock yapılmış bu yüzden FPS farkı normaldir. Videolar OC'suz olsaydı en fazla 5 FPS fark edecekti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı