İ5 4460 ve HD 6850 Tabanlı Sistem Yeni Nesil Oyunlara Yeterli mi?

uğurcançinar

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynamak istiyorum. Sistemim bu. Sizce hangi oyunları oynayabilirim? Sistem henüz elimde değil.

Sisteminin özellikleri:
  • Intel Core i5 4460 3.2 GHZ
  • Gigabyte H81M-S2PC
  • 120GB Kingston HyperX 3K SSD
  • Asus Vento ta-kb1 ATX kasa 600w
  • Sapphire HD 6850
  • 8Gb DDR3 1600Mhz CL10 HyperX Fury Kingston

Aşağıdaki oyunlarda nasıl verim alırım?
  • Assasins Creed Unity
  • Watch Dogs
  • Far Cry 4
  • Gta5

Son düzenleyen: Moderatör:
1920x1080'de Medium-High karışık, 1366x768'de ise Ultrada zorlanmadan oynayabilirsin. Kasadaki hava sirkülasyonunun iyi olduğundan emin ol.

Hemen hemen aynı sistem benim de. İşlemcin biraz daha iyi üstelik. GTA 5 dışındaki tüm oyunları high ayarlarda akıcı oynuyorum (1600x900)

GTA 5'e gelirsek, tam bir piyango medium-high arası da çalışabilir ekran kartını ağlata da bilir.

GTA 4 gibi 7 patch ile optimizasyonu nispeten oturmuş bir oyunun yeni serisinden bahsediyoruz.

Bu kadar ertelediler, bari optimizasyon harikası bir oyun gelsin (umudum az)

Ekran kartı maziden kalma. 1 yıla kalmaz artık oyunları oynatmaz diyebilirim. :) Onun için böyle bi sistem toplayın. :)

Bu arada HDD eklemedim galiba elinizde var yazmadığınıza göre. :)

Buyrun daha performanslı. ;)
Ara Toplam1.626,00 TL
Toplam KDV292,68 TL
Sepet Toplam Fiyatı1.918,68 TL
[TBODY] [/TBODY]

Fakat benim bu arkadaşla topladığımız sistem, 1800tl ama sizin önerdiğiniz sistemden ekran kartını benim sisteme eklersek çok iyi bir sistem olabilir :D

Ekran kartı maziden kalma. 1 yıla kalmaz artık oyunları oynatmaz diyebilirim. :) Onun için böyle bi sistem toplayın. :)

Bu arada HDD eklemedim galiba elinizde var yazmadığınıza göre. :)

Buyrun daha performanslı. ;)
Ara Toplam1.626,00 TL
Toplam KDV292,68 TL
Sepet Toplam Fiyatı1.918,68 TL
[TBODY] [/TBODY]
Ayrıca oyunlardan nasıl verim alabilirim? asıl soru bu.

118TL eklemelisiniz. Daha iyi olacaktır. Bu arada ekran kartı sizi eğer ultra takıntınız yoksa 1-2 yıl yüksek orta ayar götürür.(1080P). Eğer monitör küçükse ultra açabilir dediğiniz oyunları. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı