i5 450M sistem için araba oyunu önerisi

Kendine beğenmeme atan kişiye aynısını yaparsan daha çok işin var.

ETS 2'yi N3710'la 400p 15, veya 450M'den çok daha iyi olan 2540M ile 600p 25 FPS oynayabiliyorum. Sence arkadaş 450M ile onu nasıl açacak? Ve arkadaş tır oyunu istememiş, mod kurar falan demeyin kuru deneyimi göz önünde bulundurun.

City Car Driving de hayatta o sistemde çalışamaz. R7 240 istiyor, HD 5000 seriesde mi çalışacak?

Zamanında M380 ve HD 5000'li laptop kullanmış biri olarak, bu sistemin bu oyunları açması hayal. Bu sistem 480P'de GTA 4'ü 10 FPS açmıştı son test ettiğimde, ki 2540M'in 600p 30 veya N3710'un 600p 20 açtığı da düşün.
ETS 1 bir ihtimal olabilir. ETS 2 bu sistem açarsa zaten elimdeki tek teknolojik eşyayı da parçalayacağım dedim.
Live For Speed bakabilirsin. Sanırım online da oynanıyordu. Ayrıyaten NFS Shift 1'de var. Bu ikisinde de içten görünüm var ama Live For Speed içten kullanım daha iyiydi sanki.
NFS:S1 benim PC zar zor 15-30 FPS veriyor. Bunu kaldırması imkansız.

ETS 1 bir ihtimal olabilir. ETS 2 bu sistem açarsa zaten elimdeki tek teknolojik eşyayı da parçalayacağım dedim.

Evet, ETS1 rahat açar. Ama ETS 2 hayal civarında. Zamanında o sistemde fazlasıyla oynamıştım ETS1'i, düşük sistemler için harika bir oyun.

Not: Senin sistem ETS 2 açardı ya, çözünürlüğü Config dosyasından değiştirmeyi dene bence.

Evet, ETS1 rahat açar. Ama ETS 2 hayal civarında. Zamanında o sistemde fazlasıyla oynamıştım ETS1'i, düşük sistemler için harika bir oyun.

Not: Senin sistem ETS 2 açardı ya, çözünürlüğü Config dosyasından değiştirmeyi dene bence.
Gösterir misiniz? 😊
Gösterir misiniz? 😊
Aslında indiriyorum. Bir kere kurdum, yükleme ekranı da geldi, ama oyunun kendisine girmiyor. Yani oynaya basıyorum, yükleniyor, sonlara doğru yanıt vermiyor.

Belgeler/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını değiştirmen gerek. Bu dosyayı not defteri ile aç, uset r_mode_width şeyini CTRL+F'e basarak arat, onu bulduktan sonra çözünürlüğü istediğin gibi değiştir.
Ama bir kere oyunu açmam lazım değil mi?

Gösterir misiniz? 😊

Aslında indiriyorum. Bir kere kurdum, yükleme ekranı da geldi, ama oyunun kendisine girmiyor. Yani oynaya basıyorum, yükleniyor, sonlara doğru yanıt vermiyor.

Sağlam olduğunu iddia eden yerden indirmişsin büyük ihtimalle, evet zamanında o da bende donmuştu. O sürümde bir sıkıntı var. Oyunu Steam'den indirime girince satın al, çözülür sorun büyük ihtimal. En azından bende çözülmüştü.

i3 2310M HD 3000 sistemde 50 FPS alıyorum hocam. Siz düşünün benim ekran kartım bile yok.

Kaç sürümü ve hangi ayarlar? 1.38'de i5 2540M ve HD 3000 ile 720p 30 FPS alıyordum çünkü.

Ama bir kere oyunu açmam lazım değil mi?

Büyük ihtimalle evet, emin değilim ama. Denemekten zarar gelmez hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı