i5 4570 boşta 96-97 derece

omrxedomer

Decapat
Daha fazla  
Dediğim gibi, işlemcim boştayken bile 97-98. oyunlarda aniden FPS düşmesi gibi sorunlar alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    25,4 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
stok fan dedıgınız nedir tam olarak bi bilgim yokta

zamanında kuru yapmışlığım var tost pek zorlamaz
stok fan islemcinin yaninda gelen ince profilli dandik fan hocam, ise yarar sizin islemcinizde fakat sogutma blogunu ve fanini temizleyip macun yenilerseniz faydaniza. En ucuzu olmayacak sekilde orta halli bir macun isinizi gorur. Macun degistirme fan temizleme gibi seyleri bilmiyorsaniz youtubedan rehber videolar bulabilirsiniz, saygilar.

Buram buram mizahşörlük kokuyor.

Asıl soruya geçersek, hiç normal değil termal macun sürülmemiş olsa bile normal değil, çünkü 5 yıldır Termal Macun yenilemeyen birisi olarak söylüyorum ben bile boştayken bu kadar değer almıyorum. Rica etsem görev yöneticisinden kullanım yüzdelik dilimlerini atabilir misiniz?
bumu ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    52,3 KB · Görüntüleme: 33
Bir kaç programla daha teyit edin çünkü bu işlemcinin sıcaklık eşiği 100 derece. Oyuna girdiğinizde bu değeri geçip kendini kapatması lazım.
oyundaiken 100 derece oluyor fakat hiç oyundan düşüp pc kapanmadı zaten onceden bende inanamayıp başka programlara bakınmıştım bios menüsündede sıcaklık yine aynı 90 92 artık anakartda bi sorun olduğunu düşünmee başladım
İşlemler kısmında sağ yukarı tarafta donanım değer yüzdeliklerinden bahsetmiştim hepsine bakmak istiyorum mümkünse.
win 7 kullanıyorum o seçeneği bulamadım burasımı ?
Hocam işlemci yanıyor bence işlemci termal değiştirin

Az önce bir kasayı açtım işlemcinin macununa baktım kurumamuştı o kadar işlemciyi ellediğimde sıcaklık gerçekten bayağı yuksek Ti 5 sn falan tutsak parmak yanar
Bu uygulamayı indirip buradan bakar mısın?
Termal macunu en son ne zaman değiştirdin?
Fanı yerinden çıkarttıysan tam oturmamış olabilir.işlemci fanının bi ayağı tam oturmuyo ondan kaynaklımıdır ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    57,3 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı