i5 4570 boşta 96-97 derece

omrxedomer

Decapat
Daha fazla  
Dediğim gibi, işlemcim boştayken bile 97-98. oyunlarda aniden FPS düşmesi gibi sorunlar alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    25,4 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci fanının olduğuna/çalıştığına emin misiniz? Termal macun yenileyin, stok fandan kurtulun, iyi bir temizlik yapın/yaptırın. Ek olarak bu sıcaklıklar ile oyuna girmenizi önermiyorum.
İşlemci Fanım Çalışıyor 1700rpm de fakat sesi çok az temizlik kısmını ıse yakında yapmayı duşunuyorum ve bana temel bi termal macun onerırmısınız

Konuyla ilgili bilgim yok ama CS açıp tost yapmayı dener misin veya su kaynatmayı.
tost olmaz bir tava alsın yumurtayı kırsın 30 dk ye hazır mis gibi
İşlemci Fanım Çalışıyor 1700rpm de fakat sesi çok az temizlik kısmını ıse yakında yapmayı duşunuyorum ve bana temel bi termal macun onerırmısınız
Hocam MOLİX 30 GR TERMAL MACUN ÜST KALİTE Fiyatları ve Özellikleri bu çok iyi bir ürün hem ucuz hemde iyi.

Stok fanlar artık ömrünü doldurdu en ucuz işlemci sogutucusunu vereyim ben sana Snowman M.200 4 saat oyun oynadım işlemciye elledim bir bayakım diye sıcaklık 0 çok başarılı ve ucuz.
stok fan dedıgınız nedir tam olarak bi bilgim yokta
Konuyla ilgili bilgim yok ama CS açıp tost yapmayı dener misin veya su kaynatmayı.
zamanında kuru yapmışlığım var tost pek zorlamaz

İşlemci Fanım Çalışıyor 1700rpm de fakat sesi çok az temizlik kısmını ıse yakında yapmayı duşunuyorum ve bana temel bi termal macun onerır mısınız?
Bütçeniz ne kadar? Daha önce herhangi bir temizlik yaptınız mı? Fanın tamamen oturduğundan emin misiniz?
stok fan dedıgınız nedir tam olarak bi bilgim yokta.
İşlemcinin yanında size verilen fan.

Buram buram mizahşörlük kokuyor.

Dediğim gibi, işlemcim boştayken bile 97-98. oyunlarda aniden FPS düşmesi gibi sorunlar alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Asıl soruya geçersek, hiç normal değil termal macun sürülmemiş olsa bile normal değil, çünkü 5 yıldır Termal Macun yenilemeyen birisi olarak söylüyorum ben bile boştayken bu kadar değer almıyorum. Rica etsem görev yöneticisinden kullanım yüzdelik dilimlerini atabilir misiniz?

Bir kaç programla daha teyit edin çünkü bu işlemcinin sıcaklık eşiği 100 derece. Oyuna girdiğinizde bu değeri geçip kendini kapatması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı