i5-4570 işlemci için ekran kartı önerisi

Bütçeniz nedir?
Eğer bütçeniz verdiğiniz linkte ki civarda ise şu ürün ondan daha performanslı :
RX 580 4 Gb

üstad ikinci elde önere bilirsin bütçem 1500 civarı
GTX 1060 6GB düşünüyorum ama 1000tl ye buldum ne diyorsun ?

hangisi daha iyi sizce 4gb versiyon mu yoksa bu mu

Son düzenleme:
Estağfirullah, Hocam! ikinci el önermek istemiyorum. Çünkü güvenilir bulmak zor oluyor. Üstelik ikinci el ürünlere ederinden fazla fiyat istiyorlar. Elbette 8 Gb olan daha iyidir. Yalnız benim tavsiye ettiğim Nitro+ modeli idi. Nitro+ modellerin soğutma performansının daha iyi olduğu ifade ediliyor.

GTX 1060 için o kadar parayı ikinci el ürüne vereceğinize; dediğim gibi sıfır garantili ona yakın performansı olan, tavsiye ettiğim ürün bence daha mantıklı.

Son düzenleme:
Estağfirullah, Hocam! ikinci el önermek istemiyorum. Çünkü güvenilir bulmak zor oluyor. Üstelik ikinci el ürünlere ederinden fazla fiyat istiyorlar. Elbette 8 Gb olan daha iyidir. Yalnız benim tavsiye ettiğim Nitro+ modeli idi. Nitro+ modellerin soğutma performansının daha iyi olduğu ifade ediliyor.

GTX 1060 için o kadar parayı ikinci el ürüne vereceğinize; dediğim gibi sıfır garantili ona yakın performansı olan, tavsiye ettiğim ürün bence daha mantıklı.
sağolasın hocam galiba rx 580 4gb nitro verisyonu alacağım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı