Çözüldü i5 4570 Sistem PUBG Mobile FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

MauroIcardi09

Hectopat
Makaleler
1
Hepinize iyi günler diliyorum. Aslında PUBG Lite varken Mobile oynamam ama arkadaşlarla güzel oluyor. Oyunu normalde loot yaparken falan drop yemiyorum fakat karşımda rakip varsa acayip derecede drop giriyor ve nişan bile alamıyorum. Tüm ayarları en uygun seçeneklere getirmeme rağmen olmuyor sürekli kasma oluyor. Normal PUBG Lite oynarken 80 90 FPS alıyorum fakat PUBG Mobile'da 60 alırken rakiple karşılaşınca 5 10 FPS oynuyorum.
Sistemim:

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-12-16 153324.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-16 153324.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 61
  • Ekran görüntüsü 2020-12-16 153348.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-16 153348.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 64
Öncelikle. PUBG Mobile üzerinden göründüğü akıcı kara hızını aşırı yapın. Ardından GameLoop'dan PUBG Mobile ayarından OpenGL seçin bellek kısmını en yüksek yapın (ne kadar varsa) oradaki tüm ayarları akıcı yapın.
Not: Tüm emulatorlerde drop sorunu var 20bintl bilgisayardada mevcut.

Öncelikle. PUBG Mobile üzerinden göründüğü akıcı kara hızını aşırı yapın. Ardından GameLoop'dan PUBG Mobile ayarından OpenGL seçin bellek kısmını en yüksek yapın (ne kadar varsa) oradaki tüm ayarları akıcı yapın.
Not: Tüm emulatorlerde drop sorunu var 20bintl bilgisayardada mevcut.

Bilgisayarım DirectX destekliyor ama?

Hepinize iyi günler diliyorum. Aslında PUBG Lite varken Mobile oynamam ama arkadaşlarla güzel oluyor. Oyunu normalde loot yaparken falan drop yemiyorum fakat karşımda rakip varsa acayip derecede drop giriyor ve nişan bile alamıyorum. Tüm ayarları en uygun seçeneklere getirmeme rağmen olmuyor sürekli kasma oluyor. Normal PUBG Lite oynarken 80 90 FPS alıyorum fakat PUBG Mobile'da 60 alırken rakiple karşılaşınca 5 10 FPS oynuyorum.
Sistemim:

Sistemin kötü ayrıca emülatörlerde optimizasyon sorunu var. Umarım çözersin.

Geri
Yukarı