i5 4570 Sistemin oyun içi performansı düştü

TheNoblesT.R

Hectopat
Bilgisiyarımın performansı düştü örnek olarak Valorant da 140 FPS falan alırken şu an 100 falan alıyorum ve PUBG'de çok fazla drop giriyor.

Sistem özellikleri.
i5 4570.
8 GB RAM.
1050 Ti ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel görüş olarak kullananların çoğunun tavsiye etmediği ve sorun çıktığı için kullanmak istemediği bir programı sırf siz sorun yaşamadınız diye öneriyorsunuz. Hepsini geçtim manuel olarak 2 dakikada indirebileceğiniz driver için bile Driver Booster öneriyorsunuz. Bilgisayar ile çok alakadar olmayan biri sizin bu önermenizi dinleyip yanlış bilgi sahibi olmasını geçtim sorun yaşadığı taktirde yine sizin önermeniz ile o sorunu yaşamış olacak.

Çok haklısınız. Bu programları kimse kullanmasın ve ben kimseye önermeyeceğim. Evet bu konu kapandıysa arkadaşın sorununa yardımcı olalım.

Evet güncel ve performans modunda.

Hocam oyun içi grafik kalitesi ve çözünürlük hangi ayarlarda? Diğer oyunlarda bu tarz sorunlar oluyor mu? Mesela oynuyorsanız CS:GO'da kaç FPS alıyorsunuz?

Hocam çözünürlük 1280x960 grafikler Full de CS:GO'da kaç FPS hatırlamıyorum çünkü oyunu sildim.

Grafikleri düşürdüğünüzde kaç FPS alıyorsunuz? En üstte açık kapalı yapılan bir ayar olacak o hariç her şeyi kapatın.

Bilgisiyarımın performansı düştü örnek olarak Valorant da 140 FPS falan alırken şu an 100 falan alıyorum ve PUBG'de çok fazla drop giriyor.

Sistem özellikleri.
i5 4570.
8 GB RAM.
1050 Ti ekran kartı.
Harddiskin ne durumda ? (HDD sentinel i bilgisayara kurup baka bilirsin (Healty bolumune)

Yeni konular

Geri
Yukarı