i5-4590 ve GT 730 sistem ne kadar eder?

SaidGdrr

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı satacağım, ortalama ne kadar eder? Bir fiyat verebilir misiniz?
İşlemci: Intel Core i5 4590 3.30 GHz.
Ekran kartı: ASUS GT 730 2 GB.
RAM: 8 GB.
Anakart: ASUS B85M-G.
HDD: 1TB.

Taş çatlasa 1500 ama taş çatlar mı bilemiyorum. İşlemci fena değil ama ekran kartı cidden çok kötü.
Bence de en fazla 1500 eder. Ama piyasa şuan karışık olduğu için 1700 1800 den başlayıp yavaş yavaş fiyatı aşağıya çekebilirsiniz.
1 Saniye şaka bir yana GT 730 çok kötü bir kart
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu gördükten sonra, etmezmiş 1700TL falan :)

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı satacağım, ortalama ne kadar eder? Bir fiyat verebilir misiniz?
İşlemci: Intel Core i5 4590 3.30 GHz.
Ekran kartı: ASUS GT 730 2 GB.
RAM: 8 GB.
Anakart: ASUS B85M-G.
HDD: 1TB.

Tahminen 2500TL civarı tutar fakat ekran kartın o kadar iyi bir ekran kartı değil onun yerine GT1030 veya R7 240 almanı tavsiye ederim.

Ekran kartımdan hiç memnun değilim zaten.
Olabildiğince yüksek fiyata satıp üstüne ekleyip yenisini almayı düşünüyorum.

Almıyorum :)
satıyorum.

İtopya'da vok Gaming'in topladığı bir bilgisayar var 3200 TL'di galiba o sistem bayağı iyi bütçen varsa üstüne para ekleyip bu sistemi alabilirsin.
Ekran kartımdan hiç memnun değilim zaten.
Olabildiğince yüksek fiyata satıp üstüne ekleyip yenisini almayı düşünüyorum.

Almıyorum :)
satıyorum.

Bilgisayardan anlayan birisinin alması biraz zor.

İtopya'da vok Gaming'in topladığı bir bilgisayar var 3200 TL'di galiba o sistem bayağı iyi bütçen varsa üstüne para ekleyip bu sistemi alabilirsin.

Bilgisayardan anlayan birisinin alması biraz zor.
Siz o bilgisayara 2500 TL verileceğini kanıtlayarak anladığınızı gösterdiniz zaten. Kim alır kim almaz belli olmaz.

Arkadaşlar yanlış dile getirdim sanırım :D
Bu pc bende var zaten bunu satıcam üstüne yenisini alıcam ekran kartı olarak 1050 ti filan düşünüyordum
1650 de önerdiler veya RX 580

Geri
Yukarı