i5 4670 + GTX 770 Sistem Tavsiyesi

:) Kasa olarak neden Corsair 300R tercih etmiyorsun ? Çok güzel bir kasa ve PSU'su da çok kaliteli.

Son düzenleyen: Moderatör:
3500'e çıkabilirsem belki 400R veya Cooler Master HAF 912 alacağım. Sizce hangisini almalıyım ? (sistemi alabileceğim bile kesin değil ama :))

2 kasa da iyi ama benim Corsair'e ayrı bir sempatim var bundan dolayı 400R derim :)
İnşallah alırsınız sistemi.

HAF 912'nin görüntüsü çok hoşuma gidiyor. Soğutması da çok iyi. Bana sorarsanız HAF tercih edin.

_2.jpg

Haf 912 almaya karar verdim. Pencereli olanından :) ( inşallah sistemi alabilirim ) 
Sistemi kesin alıp alamayacağının sebebi maaliyeti ise ekran kartını Gtx770 yap gayet yeterli bir ekran kartı olacaktır.
Ancak o anakart ilerde size dar boğaz olabilir mi bir anakart bakayım isterseniz size ..
Kasa olarak ta 300R linki gayet güzel bence :) CARBIDE SERİSİ™ 300R 80PLUS 600W MidT ATX SİYAH KASA - Full Tower - Bilgisayar Kasaları - Vatan Bilgisayar
Sen bütçeyi belirt bi bakalım ona göre 3000TL falansa yaparız güzel birşeyler.

Corsair 300R pek içime sinmiyor açıkcası. Görüntüsünü beğenmiyorum.

300R Fan , Kasa kalitesi ve PSU çok sağlam şekilde kullanılmış . Tamamen Hardcore oyuncu Kasası . Görüntüye aldanmayın 300 R Alın derim .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı