i5-4670K 400 TL'ye alınır mı?

Hocam ben bizim burda kırmızı logolu siteden 720ye buldum kutusu hiç açılmamış hem de o alınabilir mi sizce? Veya incehesaptaki gece indirimlerinden alabilir miyim?

İndirimlerde düşüyor diye biliyorum hocam sizce bu cuma indirimde gelir mi bu anakart?
Kırmızı logolu siteden kastın letgo ise dolandırıcı fazla oralarda dikkatli olun yoksa sıkıntı yok.

Arkadaşlar, sorum başlıkta gördüğünüz gibi mevcut ve yanında stok fanı var. Bendeki ekran kartı R9 380 darboğaz yapmaz, değil mi? Bu işlemciye uygun anakart buldum bir de sıfır 420 TL'ye, o alınır mı? Yoksa DDR4 mü toplamaya çalışayım? (i3-10100F falan.) Aralarındaki fiyat farkı biraz fazla. Eğer gerçekten fiyat farkına değer derseniz i3-10100F toplamayı düşünürüm. Ayrıca elimde Corsair CV450 80+ PSU var.

10100F bariz daha iyi. 4790K'dan da her türlü daha iyi. 7700-7700K ayarı denebilir. Fiyat farkına değer 650-700 bandında düşebiliyor veya onu da 2. elden alırsın fakat yine de çok daha güncel ve az kullanılmış işlemci olur. Bütçe yetmezse alınabilir.

Hocam arkadaş istanbulda ben tekirdağdayım get açtırıcam gibi duruyor hem de sıfır yazıyor aşırı uygun. Açmazsa eğer kuşkulanırım zaten.

Geri
Yukarı