i5 480M grafik kartı özellikleri

ali545452

Hectopat
Merhaba. Laptopuma takılı olan Pentium P6200 işlemciyi i5 480M işlemciyle değiştireceğim. i5 480M işlemcisinin VRAM'i ne kadar. Laptopumun ekran kartı olmadığı için bu benim için önemli.

i5 480m ilk nesil i5'lerdendir. Tavsiye etmem. En azından 4. nesil almalısınız. HD Graphics APU'su vardır. VRAM default olarak 1 gb diye biliyorum
Bu arada laptopmuş yeni fark ettim. Laptop işlemcileri değişemiyor diye biliyorum.

i5 480m ilk nesil i5'lerdendir. Tavsiye etmem. En azından 4. nesil almalısınız. HD Graphics APU'su vardır. VRAM default olarak 1 gb diye biliyorum
Bu arada laptopmuş yeni fark ettim. Laptop işlemcileri değişemiyor diye biliyorum.
Eğer ki gömülü değilse değişiyor. Tam olarak birşey bulamadım bazı yerlerde 4 GB deniliyor. Tabii oyun performansı alamazsınız.

i5 480M ilk nesil i5'lerdendir. Tavsiye etmem. En azından 4. nesil almalısınız. HD Graphics APU'su vardır. VRAM default olarak 1 GB diye biliyorum.

Ya 1gbye razıyım benim ekran kartım yok işlemcininkini kullanıyor. Oda 64MB.

PGA988 veya BGA1288 soket yapılı işlemciye gidipte dördüncü nesil haswell işlemci takamazsınız. Duruma göre işlemciler değişebiliyor anakartın yapısına bağlı.
http://www.cpu-upgrade.com/CPUs/Intel/Pentium_Dual-Core_Mobile/P6200.html Güç değeri konusunda sorun çıkarmayacaktır ama, BIOS destekleyecek ya da anakart destekleyecek kesin bir şey söylenemez laptopun marka modeli nedir?

PGA988 veya BGA1288 soket yapılı işlemciye gidipte dördüncü nesil Haswell işlemci takamazsınız. Duruma göre işlemciler değişebiliyor anakartın yapısına bağlı.
http://www.cpu-upgrade.com/CPUs/Intel/Pentium_Dual-Core_Mobile/P6200.html güç değeri konusunda sorun çıkarmayacaktır ama, BIOS destekleyecek ya da anakart destekleyecek kesin bir şey söylenemez laptopun marka modeli nedir?

Lenovo G560 ki anakartım destekliyor diye biliyorum araştırdım biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı