i5 6200U Laptop GPU sıcaklığı yükte 65 derece

erhann_23

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle tam sistemim:

Ekran kartı: AMD Radeon R5 M330: Toplam VRAM: 10 GB Ayrılmış: 2 GB
İşlemci: i5 6200U
RAM: 16 GB (2x8)

Oyunda GPU 65 dereceye çıkıyor maksimum. Bu laptop için normal midir?

Öncelikle tam sistemim:

Ekran kartı: AMD Radeon R5 M330: Toplam VRAM: 10 GB ayrılmış: 2 GB.
İşlemci: i5 6200U.

Laptop için çok iyi değer zaten çok güçlü bir laptop değil normal.

Öncelikle tam sistemim:

Ekran kartı: AMD Radeon R5 M330: Toplam VRAM: 10 GB Ayrılmış: 2 GB
İşlemci: i5 6200U

Bende HP Laptop var aşağıda yazıyor zaten ama radeon 520 (aygıt yöneticisinde m330 olarak gözüküyor) 80 üstüne çıkıyor hatta 90 dereceleri görüp frekansını kısıyor. İşlemciden zaten bahsetmiyorum anında 70 üstüne çıkıp frekansını kısıyor. Ve bende herhangi bir sorun olmadı. Sizin sıcaklıklarınız gerçekten çok iyi seviyelerde. Bu kadar uzatmamın sebebi de içinizde şüphe bırakmamak. :)

Bende HP Laptop var aşağıda yazıyor zaten ama Radeon 520 (aygıt yöneticisinde M330 olarak gözüküyor) 80 üstüne çıkıyor hatta 90 dereceleri görüp frekansını kısıyor. İşlemciden zaten bahsetmiyorum anında 70 üstüne çıkıp frekansını kısıyor. Ve bende herhangi bir sorun olmadı. Sizin sıcaklıklarınız gerçekten çok iyi seviyelerde. Bu kadar uzatmamın sebebi de içinizde şüphe bırakmamak. :)

Teşekkürler :)
Tabi bu değerler Half Life 2 tüm ayarlar yüksekteyken olan değerler. FPS 95-100.

Bende Need For Speed Underground 2 oynarken bile böyle. Ne oynadığınıza değil kullanımlara bağlı ne kadar ısındığı. :) Eğer merak ederseniz 40 FPS alıyordum NFSU2'de. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı