i5 6200U laptop iş görür mü?

aedrols

Hectopat
Bilgisayar sadece üniversite için sunum, proje, müzik dinleme gibi şeyler için kullanıldı. 4-5 senelik falan. GTA 5 ve yanlış hatırlamıyorsam Hellblade oynamıştım. Zaten oynadığım oyunlar Witcher 2-3, Assassin's Creed 2, Stardew Valley, Tomb Raider tarzı oyunlar. Çok çok zorlayacak şeyler oynamam, pek bir beklentim de yok ama en azından güncel olarak işe yarar mı?

Adsız.png
hdthdthtd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar sadece üniversite için sunum, proje, müzik dinleme gibi şeyler için kullanıldı. 4-5 senelik falan. GTA 5 ve yanlış hatırlamıyorsam Hellblade oynamıştım. Zaten oynadığım oyunlar Witcher 2-3, Assassin's Creed 2, Stardew Valley, Tomb Raider tarzı oyunlar. Çok çok zorlayacak şeyler oynamam, pek bir beklentim de yok ama en azından güncel olarak işe yarar mı?

Eki Görüntüle 1015326Eki Görüntüle 1015331
Ufak ayarlamalar ve takviylerle gayet güzel bir sistem olabilir.

SSD yükseltmesi ile günlük işler için hayli hayli iş görür.
Yeni bir bilgisayar almayı düşünmüyorum sadece format atıp direk kullanmaya başlayacağım zaten ama en azından daha iyi oyun oynamak değil de, oyunlardan aldığım performansı arttırmak için ne yapılabilir sizce aynı şekilde SSD olur mu, ya da ram eklemesi vs.
Ufak ayarlamalar ve takviylerle gayet güzel bir sistem olabilir.
Biraz daha bilgi verebilir misin ne eklenebilir, oyunlardan aldığım performansı arttırmak için en azından bir şeyler yapabilirim.
Aktif olarak kullanıyorum. SSD takviyesiyle günlük işlerinizi fazlasıyla görür, oyun olarak da üzmeyecektir.
Neredeyse herkes SSD takviyesi yap demiş, tam olarak değişen ney olacak ve SSD tavsiyesi yapabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı