i5 6200U laptop tepki vermiyor

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Casper Nirvana C500 laptop bilgisayarım var. Cihaz 2 gün çalışıyor, 3. gün tetik almıyor. Hiçbir tepki yok. Aradan 1 gün geçiyor tekrar açılıyor. Şarj kablosunu ölçtük sağlam. Bataryayı söküyorum yine tetik almıyor.

Sorun tam ne olabilir? Bir tamirciye verdim tamir edemedim dedi. Bende sarı logolu 2. el sitesine koydum, cihazı bir tamirciye 1300 liraya sattım. Yarın alışveriş yapılacak.

Sorun sizce ne olabilir? Başka tamirciye vereyim mi? Yoksa 1300e satayım mı? Yardımcı olur musunuz?

Cihaz linki Arızalı Casper Nirvana C500 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 918370683.

• Intel i5 6200U işlemci.
  • 940M ekran kartı.
  • 8 GB RAM.

Son düzenleme:
Casper Nirvana C500 laptop bilgisayarım var. Cihaz 2 gün çalışıyor, 3. gün tetik almıyor. Hiçbir tepki yok. Aradan 1 gün geçiyor tekrar açılıyor. Şarj kablosunu ölçtük sağlam. Bataryayı söküyorum yine tetik almıyor.

Sorun tam ne olabilir? Bir tamirciye verdim tamir edemedim dedi. Bende sarı logolu 2. el sitesine koydum, cihazı bir tamirciye 1300 liraya sattım. Yarın alışveriş yapılacak.

Sorun sizce ne olabilir? Başka tamirciye vereyim mi? Yoksa 1300e satayım mı? Yardımcı olur musunuz?

Cihaz linki Arızalı Casper Nirvana C500 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 918370683.

• Intel i5 6200U işlemci.
  • 940M ekran kartı.
  • 8 GB RAM.

Hocam Laptop'un bataryasını çıkartıp takın ve bilgisayarı açın şifre girme ekranında bilgisayarı kapatın ve tekrar açın kasma sorununuz düzelecekdir.

Hocam Laptop'un bataryasını çıkartıp takın ve bilgisayarı açın şifre girme ekranında bilgisayarı kapatın ve tekrar açın kasma sorununuz düzelecekdir.
Bataryayı çıkarıyorum açıyorum tepki yok. bataryayı tekrar takıyorum açıyorum tekli yok. Tetik almıyor. Ama 2 gün sonra tekrar deniyorum açılıyor.

Bataryayı çıkarıyorum açıyorum tepki yok. Bataryayı tekrar takıyorum açıyorum tekli yok. Tetik almıyor. Ama 2 gün sonra tekrar deniyorum açılıyor.

Açma tuşuna basıyor musunuz?

Evet basıyorum tabii ki. Fişi takınca yanan kırmızı ışık var, o bile yanmıyor. 2 gün sonra çalışıyor ama sıkıntısız.

Hocam Laptop'un bataryasında temassızlık olabilir.

Geri
Yukarı