i5 6400 GTX 1650'ye darboğaz yapar mı?

Bütçe
4000
Takılmalar kullandığınız depolama biriminden, RAM'den ve sıcaklıklardan ötürü olabilir.

CystalDiskMark ve CrystalDiskInfo indirip kullandığınız depolama birimlerini kontrol edin.
Sistem kontrolü için AIDA64 veya OCCT kullanıp sıcaklıklara bakmak için de HWINFO kullanabilirsiniz.

Önce sistemde bir problem var mı ona bakalım. Sizin durumunuzda takılmaları ekran kartını değiştirerek çözemezsiniz.
Bu arada bende hem SSD hemde HDD var
Hangisini tarattırmalıyım

Hocam bu konuya bakabilirsiniz:
ben o konuya daha önce bakmıştım ama rx 570 piyasada kalmadığı için :(
bandicam 2022-04-23 23-38-54-600.jpg

Son düzenleme:
Ben o konuya daha önce bakmıştım ama RX 570 piyasada kalmadığı için :(

Hocam RX570 GTX1650'den bi tık daha performanslıdır RX570'i besleyebildiğine göre GTX1650'liyide besleyebilir ama ekran kartı dışında RAM'i 16 GB yapın böylece sistemden tam lerformans alabilirsiniz.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam RX570 GTX1650'den bi tık daha performanslıdır RX570'i besleyebildiğine göre GTX1650'liyide besleyebilir ama ekran kartı dışında RAM'i 16 GB yapın böylece sistemden tam lerformans alabilirsiniz.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende zaten gtx 1650 bakıyorum ilerleyen zamanlardada +8gb ram takviye yapmayı düşünüyorum
HDD'nin değerlerini CrystalDiskInfo ile kontrol eder misin?
bandicam 2022-04-24 00-00-19-455.jpg

Pek anlamıyorum ama :D

Geri
Yukarı