i5-6402P ve R7 200 sisteme yükseltme önerisi

Jokzilla21

Picopat
Daha fazla  
İyi günler, masaüstü bilgisayarımı yükseltmek gibi bir karara vardım. Yani baştan aşağı yenilemek istiyorum. Elimde 9000 TL gibi bir bütçe var 2000 TL'sine monitör 2000 TL'sine ekipman almak istiyorum 5000 TL ile de sistemimi güncellemek istiyorum.
CPU türü Quad Core Intel Core i5-6402P, 3400 MHz (34 X 100)
Anakart adı MSI B150M PRO-VDH (MS-7982)
Birim adı G.Skill Ripjaws V F4-2400C15-8gvr
Ekran kartı: AMD Radeon R7 200 series.
Dostlarım işlemciyi ve ekran kartını değiştirip RAM'i 8 GB daha arttırsam bana Valorant LoL CS:GO gibi oyunları 144 FPS de oynatır mı?

Moderatör ekibi lütfen konumu kapatmayın önceki konumu silebilirsiniz o konu APU sistem toplama üzerineydi fakat bu konu farklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle belirtmek isterim ki; jokzilla adamdır.

2. olarak ise o sistem zaten 5000TL etmez. Gidin satın üstüne sattığınız o parayı da ekleyip daha iyi bir sistem alın yani yükseltmeyin toplayın.

Dediğin CSGO ve Valorant için ekran kartını 1050 Ti-1060 yaparsan 144 FPS ortalamasını tutturursun fakat arkadaşların dediği gibi bütçeniz hiç az değil, elinizdekini satın ve yeni bir sistem alın.

Jokzilla kurtar rapi.
Dostlarım bugün babamla görüştüm ve bana yeni bir bilgisayar alamayacağını elimdekiyle idare etmem gerektiğini söyledi.Bişey demek istemiyorum ama işte yazın çalışıp para biriktirip elimdeki bu sistemi yükseltmeyi düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum 144 hz bir monitör alıp 2 bin tl ye
ekipman alıp 3 bin tl ilede sistemimi yükselteceğim tavsiyelerinizi bekliyorum.Sad :(.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı