i5 650 + 1050 Ti Rust için yeterli mi?

i5 650 yetersiz kalıyor. GT 1030'u bile tam besleyemiyor. Tavsiyem ya anakart işlemci değiştirin sonraki nesillere ya da i7 860'a yükseltmenizi öneririm. Ayrıca geliştiriciler şiddetle SSD tavsiye ediyorlar. Yoksa büyük sıkıntı oyunun açılması vs.

30-40 FPS alırsın. Ama bu da sana güzel bir deneyim yaşatmaz. SSD yoksa oyuna girmen 15 dakika kadar sürüyor bunu da hesaba katarak kendin karar ver alıp almayacağına. Rust genel olarak aim ve gelişme üzerine kurulu. FPS önemli bir faktör. Her online oyunda olduğu gibi.

İşlemci yetersiz hocam. SSD niz var mı hocam SSD de yoksa 30 dk bekliyorsunuz girmek için.
ssd yok hhd var reiz
30-40 FPS alırsın. Ama bu da sana güzel bir deneyim yaşatmaz. SSD yoksa oyuna girmen 15 dakika kadar sürüyor bunu da hesaba katarak kendin karar ver alıp almayacağına. Rust genel olarak aim ve gelişme üzerine kurulu. FPS önemli bir faktör. Her online oyunda olduğu gibi.
gta 5 pubg falan oynatıyor güzel bir şekilde grafik ayarlarını düşürsem bile oynayamazmıyım
Oynarsın. İşlemci ve RAM yetersiz gibi ama düzgün ayarlarsan oynarsın.
düzgün ayarlar nasıl olmalı ?

ssd yok hhd var reiz

gta 5 pubg falan oynatıyor güzel bir şekilde grafik ayarlarını düşürsem bile oynayamazmıyım

düzgün ayarlar nasıl olmalı ?
30-50 FPS alırsın. Bana göre kötü demek bu. Sen diyorsan ben 30-50 FPS ile oynarım, sana kalmış yani. Ben diyorum nasıl bir performans alacağını.

Yeni konular

Geri
Yukarı