i5 650 ile GTX 750 Ti vs RX 460

Ersan E

Hectopat
  • 8GB RAM
  • i5 650
  • İntel H55
Sizce 0 RX460 mı 2. el Zotac 750 Tİ mı almalıyım? İkisi de Türkiye'de. Darboğaz yapar mı? Güç kaynağı olarak Regular-250W veya Peak Max-300W. Darboğaz yapar mı? Oyun oynarken güç kaynağını değiştirmeli miyim?

ağırlıklı olarak cs:go oynuyorum onda darboğaz yapabilir mi idareten kullansam elimdeki güç kaynağını.
Yapacağını düşünmüyorum, Ayarları en yüksekte oynarsanız olmayacaktır. Güç kaynağınızla sisteminizin çalışacağından bile emin değilim maksimum bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardım edebiliriz.
Darboğazdan ziyade güvenilir olmaz. Bazen tam güç çekemeyebilir. Kararsızlıklar yaşanır.
Büyük ihtimalle oyunlarda bilgisayar kendini resetleyecektir.

Yapacağını düşünmüyorum, Ayarları en yüksekte oynarsanız olmayacaktır. Güç kaynağınızla sisteminizin çalışacağından bile emin değilim maksimum bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardım edebiliriz.

Büyük ihtimalle oyunlarda bilgisayar kendini resetleyecektir.
ayarlar orata olucak ve bütcem tam belli değil öğrenciyim ama aylık 6 taksitle aylık 100-150TL arası birşey düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı