i5 650 Sisteme 2000TL ekran kartı tavsiyesi

Dediklerinizden yola çıkarak. Bunlara karar kıldım .
Bunu alacağım. Yarın sipariş vereceğim. sıfır ürün bulamadım
işlemci : İNTEL XEON X3440 DÖRT ÇEKİRDEKLİ 2.53 GHZ LGA 1156 8mb ÖNBELLEK İŞLEMCİ Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
@fakir pikaçu yani 2000 TL'ye ekran kartıyla beraber işlemci+soğutucu alıncaksa çok alternatif yok 3.2GHz'de de sorunsuz besler diye düşünüyorum. X3470 kullandım zamanında 4GHz'de performansı bayağı iyiydi memnun kalmıştım.
Çok haklısınız. X3440 ve X3470 eski sistemler için bulunmaz nimet. OC yapmasa bile güzel performans alır sanırım.
Yarın Nasip olursa Bu ikisiniz sipariş edeceğim. Şuanki haline nazaran fark hisseder miyim

işlemci

Son düzenleme:
Dediklerinizden yola çıkarak. Bunlara karar kıldım.
Bunu alacağım. Yarın sipariş vereceğim. Sıfır ürün bulamadım
işlemci: İNTEL XEON X3440 DÖRT ÇEKİRDEKLİ 2.53 GHZ LGA 1156 8mb ÖNBELLEK İŞLEMCİ Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Yarın Nasip olursa Bu ikisiniz sipariş edeceğim. Şu anki haline nazaran fark hisseder miyim?
Ekran kartı:

işlemci

Hocam o ekran kartını almayın. Paranıza yazık edersiniz. İkinci el almaktan çekinir misiniz? Çekinmezseniz size birkaç ekran kartı tavsiye edebilirim.

İşlemcinin sıfırı yok zaten X3440 olanı alın. Soğutucu da almanız lazım kule tipi 2.el alınabilir o da sorun yaşamazsınız. Ekran kartı dediğim gibi CS1.6 oynayacaksanız mutlaka NVIDIA olsun. 0 ekran kartı da alınmaz gereksiz pahalı. Sizin bütçeye alınabilecek en iyisi 2.el GTX 1050 sanırım. Ama onu alırsanız bütçeyi biraz artırmak gerekebilir.

Hocam o ekran kartını almayın. Paranıza yazık edersiniz. İkinci el almaktan çekinir misiniz? Çekinmezseniz size birkaç ekran kartı tavsiye edebilirim.
2. el almaktan çekinmem letgodan bi yerden bulurum bende şuan o ekran kartından vazgeçtim gerek yok gerçekten. önericeğin ekran kartı nedir hocam
İşlemcinin sıfırı yok zaten X3440 olanı alın. Soğutucu da almanız lazım kule tipi 2.el alınabilir o da sorun yaşamazsınız. Ekran kartı dediğim gibi CS1.6 oynayacaksanız mutlaka NVIDIA olsun. 0 ekran kartı da alınmaz gereksiz pahalı. Sizin bütçeye alınabilecek en iyisi 2.el GTX 1050 sanırım. Ama onu alırsanız bütçeyi biraz artırmak gerekebilir.
x3460 buldum onu alacağım. cs 1.6 arada oynuyorum Lol ve Knight oynuyorum aslında ben. x3460 ı alıp sonrasında güzel bi ekran kartı bakacağım değerli yorumun için çok teşekkür ederim az çok bilgi sahibi oldum arkdaşaların yazdıklarını internetten araştırdım.

X3440 ve X3460 arasında overclocklanınca fark olmayacak hocam. X3440'ı alıp 3.2GHz'ye çıkarırsın. Fiyat farkı çok azsa almak istersen gene al da gerek yok yani aynı frekansta eşit oluyor performansları.

X3440 ve X3460 arasında overclocklanınca fark olmayacak hocam. X3440'ı alıp 3.2GHz'ye çıkarırsın. Fiyat farkı çok azsa almak istersen gene al da gerek yok yani aynı frekansta eşit oluyor performansları.
arasında fiyat farkı 100tl. ömrümde hiç denemedim yapmadımda bilmiyorum overclock yapmayı. yapar yakarım oyüzden 3460 alıcağım. termal macununu çektircem taktırcam ben sorun ekran kartı sanarken meğer işlemcim berabatmış

2. el almaktan çekinmem Letgo'dan bir yerden bulurum bende şu an o ekran kartından vazgeçtim gerek yok gerçekten. Önericeğin ekran kartı nedir hocam

X3460 buldum onu alacağım. CS 1.6 arada oynuyorum LoL ve Knight oynuyorum aslında ben. X3460'ı alıp sonrasında güzel bir ekran kartı bakacağım değerli yorumun için çok teşekkür ederim az çok bilgi sahibi oldum arkdaşaların yazdıklarını internetten araştırdım.

Bütçeniz yeterse GTX 1050 2GB Dell Oem - Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 992523848

Ya da Asus gtx 750 ti 2 gb ekran kartı - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 993236394

Yeni konular

Geri
Yukarı