i5 650 ve GT1030 Aero ile GTA 5 oynanır mı?

Makaleler
1
yok dostum almadım :D 2010dan beri duruyordu bu sistem ortalıkta ram aldım ekran kartı aldım hafif toparladım sanki 2.el piyasasından
Bu sisteme yatırım yapmanız kötü olmuş, bir şeyi güncellemeye kalksanız bütün parçaları değiştirmeniz gerekirdi, o da mantıklı olmayacağı için 0 sistem toplamak en iyi seçenek olurdu.

KS
squenly

squenly

Picopat
İ5 650'li çok zayıf bir işlemci, neredeyse her ekran kartıyla darboğaz yapar, kendisi 1. nesil olduğu için çok da şaşırmamak gerek bu duruma.
fps takıntım yok 45fps üstü olması yeterli ama drop yemeyede tahammülüm yok zaten sistemi maksimum 3 sene kullanıcam 11 senesi dolcak bu pcnin emektar bee :D

umutluadam

Picopat
Yer
Gotham
Yok dostum almadım :D 2010'dan beri duruyordu bu sistem ortalıkta RAM aldım ekran kartı aldım hafif toparladım sanki 2.el piyasasından.

İşlemci GT730 :D ekran kartı o değil mi bu arada sen sanırım Turbox mağdurusun berbat bir ekran kartı GT730 4 GB diye gösteriliyor sorsan GT710la aynı FPS :)

Evet ekran kartı diceğime işlemci dedim evet Turbox mağduruyum 2 3 yıla 7 k ya PC toplamayı düşünüyorum.

Yukarı