i5 6500 Sistem R9 380X Uyumu

omercan42

Hectopat
Daha fazla  
MSI Z170A Gaming Pro Anakart
Intel i5 6500 3.30 MHz İşlemci
8 GB DDR4 2400 MHz RAM

Bu sisteme R9 380X uyumlu mudur? Darboğaz yapar mı? Yanıtlarınızı bekliyorum.

Yapmaz. i5 gayet yeterli. Arkadaşın neden değiştir dediğinide anlamadım. Elinizdeki anakart gayet güzel bir kart zaten. Elinizdeki karttan ucuz anakart öneriyor. Anlamış değilim.

İ5 6500'e Z Anakart olur ancak gereksiz olur. K ibareli işlemciniz yoksa israf demektir. Sonuç olarak tabii ki güzel bir anakart. Sisteminizde gayet güzel. Hayırlı olsun. CPU'un ve GPU'un gayet güçlü ve uyumlu.
380X'i ne ara aldın ? Fabrikadan çıkar çıkmaz sıcak sıcak aldın sanırım:ROFL:

İ5 6500'e Z Anakart olur ancak gereksiz olur. K ibareli işlemciniz yoksa israf demektir. Sonuç olarak tabii ki güzel bir anakart. Sisteminizde gayet güzel. Hayırlı olsun. CPU'un ve GPU'un gayet güçlü ve uyumlu.
380X'i ne ara aldın ? Fabrikadan çıkar çıkmaz sıcak sıcak aldın sanırım:ROFL:

Henüz almadım. Çıkınca alacağım.

Sapphire R9 380X modelini almanızı öneririm. Sinerji'de 930 TL'ye satılıyor. Üstteki yorumlarda arkadaş 650 TL'lik OC canavarı bir anakarta 730 TL'lik OC yapılamayan bir işlemci takmanın mantıksız olduğunu belirtmiş. Bence de mantıksız.

Sapphire R9 380X modelini almanızı öneririm. Sinerji'de 930 TL'ye satılıyor. Üstteki yorumlarda arkadaş 650 TL'lik OC canavarı bir anakarta 730 TL'lik OC yapılamayan bir işlemci takmanın mantıksız olduğunu belirtmiş. Bence de mantıksız.
Ileri dönük aldım işlemciyi değiştireceğim. Sapphire den uzak durun diyordu Recep Baltaş ondan sıcak bakmıyorum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı