i5-660 HD 6850 sistem toplama

ZionTR

Hectopat
Yeni bir PC topluyorum. Tüm parçaları toparladım, eski sistemim yandığı için mecburen bütçem birazcık kısıtlı. Şunları aldım. Öncelikle anakart DQ57TM, işlemci i5 660, RAM 4x2, toplamda 8 GB Kingston HyperX 1600 MHz. Ekran kartı XFX HD 6850 var elimde olan. PSU Frisby 400W. Monitör AOC marka 24" bir monitör onu sıfır aldım, daha senesi dolmadı. Bu sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum çünkü PSU ekran kartına yeterli mi diye kafamda soru işaretleri var? PSU'nun ve ekran kartının resimlerini atıcam alta.

XFX.jpg
frisby.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir PC topluyorum. Tüm parçaları toparladım, eski sistemim yandığı için mecburen bütçem birazcık kısıtlı. Şunları aldım. Öncelikle anakart DQ57TM, işlemci i5 660, RAM 4x2, toplamda 8 GB Kingston HyperX 1600 MHz. Ekran kartı XFX HD 6850 var elimde olan. PSU Frisby 400W. Monitör AOC marka 24" bir monitör onu sıfır aldım, daha senesi dolmadı. Bu sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum çünkü PSU ekran kartına yeterli mi diye kafamda soru işaretleri var? PSU'nun ve ekran kartının resimlerini atıcam alta.

Eki Görüntüle 324119Eki Görüntüle 324120
Frisby'e ait hiçbir şey önermiyorum, isterse 9999W olsun. Yarın onun sisteme kısa devre yaptırmayacağının garantisi yok.
Onun dışında iyi, işlemci i5 750 veya i7 860 olsaydı daha iyi olurdu.

Arkadaşlar ben birtek işlemci ve anakarta para verdim onun dışında sistemin kalanı obur kasamdan kalanlar bütçem olursa 1050 ti düşünüyorum zaten beni idare etse yeterli psu kafamı karıştırdı ondan dolayı yazdım buraya teşekkürler yorumlar icin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı