i5 660 Sistem FIFA 20 kaldırır mı?

sungkang

Picopat
  • i5 660.
  • 4x2 1333MHz DDR3 RAM.
APU sistem FIFA 20 oynatabilir mi? Eğer yetmez ise direkt hayır deyin iki saat dalga geçmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse dalga geçemez, çalışmaya çalışan olursa da haddini bildiririz.

Daha önce buna benzer konu açtım ve dünya kadar linç yedim ondan o hesabı bırakmıştım.

Kaldırmaz diye düşünüyorum. Ekran kartın var mı? Varsa modeli nedir?

APU sistem.

Oynayamazsın sanırım fakat neden dalga geçelim dostum?

Daha önceden benzer bir konuda bayağı linç yedim ondan.

Daha önce buna benzer konu açtım ve dünya kadar linç yedim ondan o hesabı bırakmıştım.
Dostum takma onları. Hepimiz kötü bilgisayarlar kullandık, bazılarımız hala kullanıyor. Eminim ki yarın bir gün daha iyi bilgisayarın olur. Sen canını sıkmamaya çalış.

Neden özellikle FIFA 20 olduğunu sorabilir miyim?

APU sistem.
Salla sen o ezikleri baba paralarıyla artistlik yapan çoluk çocuktan ibaret karaktersiz insanlar. Sorunun cevabına gelecek olursak maalesef dahili grafik birimiyle bahsettiğin oyunu oynayamazsın kardeşim ekran kartı gerekiyor bu oyun için.

Dostum takma onları. Hepimiz kötü bilgisayarlar kullandık, bazılarımız hala kullanıyor. Eminim ki yarın bir gün daha iyi bilgisayarın olur. Sen canını sıkmamaya çalış.

Neden özellikle FIFA 20 olduğunu sorabilir miyim?

Dayım çok seviyor ve bir PC sahibi değil sistem gereksimlerine baktığımda ucundan karşılıyor gibi bugün bize gelecekti indirmeye verdim Xbox Game Pass kullanıyorum oradan hemen indirmeye verdim yine de içimde kaldı bir sorayım dedim.

Salla sen o ezikleri baba paralarıyla artistlik yapan çoluk çocuktan ibaret karaktersiz insanlar. Sorunun cevabına gelecek olursak maalesef dahili grafik birimiyle bahsettiğin oyunu oynayamazsın kardeşim ekran kartı gerekiyor bu oyun için.

Teşekkürler peki bu sisteme bir ekran kartı alsam ne gibi sorunlar ile karşılaşırım veya daha iyi mi olur?

Dayım çok seviyor ve bir PC sahibi değil sistem gereksimlerine baktığımda ucundan karşılıyor gibi bugün bize gelecekti indirmeye verdim Xbox Game Pass kullanıyorum oradan hemen indirmeye verdim yine de içimde kaldı bir sorayım dedim.

Teşekkürler peki bu sisteme bir ekran kartı alsam ne gibi sorunlar ile karşılaşırım veya daha iyi mi olur?
Bu kullanma amacına göre değişir, şahsen önermem çünkü eski parçalara saçma sapan paralar isteyen dolu ortalık bir yükseltme yapayım diyorsun ikinci el fiyatı neredeyse güncel makinelerle yarışıyor.

750 Ti , 950 gibi kartları kullanabilirsin giriş orta seviye bende 10 yıl i5 650 kullandım 960 kullanmıştım darboğaz vardı ama istediğim oyunları akıcı oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı