i5 6600-GTX 660 sistem donuyor ve fan sesi yükseliyor

• Konuyu başlatan ayrx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 745

ayrx

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese merhabalar L, bilgisayarımda normalde sıkıntı yok ancak bazen bir anda donuyor 3-4 saniye fan hızı yükseliyor bayağı. Ben kulaklık takılıyken duyuyorum sonra bir anda düzeliyor eski haline geliyor. Sebebi nedir? Bu sorun format attıktan sonra oldu.

i5 6500.
DDR4 8 GB RAM.
GTX660.
240SSD.

Aynen öyleydi. Hatta temayı koyu moda alınca kasmaya başlıyordu. Açık olarak ayarlayınca hızlanıyordu, gözle görülür performans fark ettiriyordu. :D

Bundan önce bir şey yoktu ya ghost spectre kurduk ondan sonra böyle oldu performans güzel ancak bu sorun devam ederse anakart Update edip Windows 11 kuracağım son çarem bu 300-500TL paraya kıyıp alacağız artık.

Bundan önce bir şey yoktu ya ghost spectre kurduk ondan sonra böyle oldu performans güzel ancak bu sorun devam ederse anakart Update edip Windows 11 kuracağım son çarem bu 300-500TL paraya kıyıp alacağız artık.
300-500 TL ne için?
Ayrıca Ghost Spectre performansı Windows 10 Pro sürümüne göre nasıl?

Anakartı satıp TPM 2.0 destekleyen anakart alacağım.
Öteki soruma da cevap verirseniz. +Windows 10 desteği 2025'e kadar sürecek değmez Win 11 için bence. Eminim Windows 11 daha gereksiz tonla şey barındırıyor ve Windows 10 için hazırlanmış yazılımlar gibi basitçe performans için ayar yapabileceğimizi sanmıyorum.

Son olarak o kayıt defteri sorunları bulan yazılım nedir?

Öteki soruma da cevap verirseniz. +Windows 10 desteği 2025'e kadar sürecek değmez Windows 11 için bence. Eminim Windows 11 daha gereksiz tonla şey barındırıyor ve Windows 10 için hazırlanmış yazılımlar gibi basitçe performans için ayar yapabileceğimizi sanmıyorum.

Son olarak o kayıt defteri sorunları bulan yazılım nedir?

CCleaner.

Ben şimdi o yazılım hakkında konuşacağım. Bir şey daha sormuştum ghost spectre performansı Windows 10 Pro sürümüne göre nasıl? Ekran kartları vs. için son sürüm sürücüleri destekliyor mu? Ve gizlilik-güvenlik sorunları oluşur mu?

Oluşur lanet olsun bu işlem görmüş Windows'lara kesinlikle hata alıyorsun bundan önce revision kullanıyordum malware çıktı içinden bunu kullanayım dedim bunda da sürekli saçma sapan şeyler yaşıyorum son çare gerçekten temiz bir msdn kurulum yapmak olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı