i5 6600 ve GTX 970'li Sisteme Güç Kaynağı Tavsiyesi

rocker0018

Kilopat
Daha fazla  
Beyler aklımda şu güç kaynaklarından birini almak var. Hangisi en kalitelisi ve en dayanıklısı ?

Buraya 3 tane güç kaynağı yazıcağım ve bana en kaliteli ve en dayanıklısı hangisi söylermisiniz ?
  • Corsair Builder vs serisi 650 W güç kaynağı
  • Cooler master RS-650 GX80 Plus 650W güç kaynağı
  • Thermaltake Smartpower 80Plus Bronze 650W güç kaynağı
Hangisini almalıyım?

Ve bu 650W MSI GTX 970 , i5 6600 , 1 6GB RAM ve MSI H170 GAMING M3 sisteme yeterli mi?

Ve son olarak bu sisteme Zalman Z3 PLUS kasa olur mu? Yani demek istediğim bu kasa iyi mi?

VS650 Önermiyorum corsair psu'ların kronik sorunları var. Kendim kullanıyorum ve elime geçen ilk fırsatta değiştirmeyi düşünüyorum. Güç kablosunun takılı olduğu kısımdan cızırtı yapıyor. Kasa olarak Zalman Z3 Plus'ı kullandım. Fiyatına göre iyi, ancak öyle ahım şahım bir sağlamlık bekleme. PSU olarak seçtiğin PSU'ların fiyat aralığında Seasonic PSU'lara bakabilirsin. 650w bir güç kaynağı söylediğin sisteme rahat yetecektir.

VS650 Önermiyorum corsair psu'ların kronik sorunları var. Kendim kullanıyorum ve elime geçen ilk fırsatta değiştirmeyi düşünüyorum. Güç kablosunun takılı olduğu kısımdan cızırtı yapıyor. Kasa olarak Zalman Z3 Plus'ı kullandım. Fiyatına göre iyi, ancak öyle ahım şahım bir sağlamlık bekleme. PSU olarak seçtiğin PSU'ların fiyat aralığında Seasonic PSU'lara bakabilirsin. 650w bir güç kaynağı söylediğin sisteme rahat yetecektir.
Bu 3 güç kaynağı arasında en iyisi hangisi?

3 güç kaynağınıda önermem onun yerine 600 W 80+ sertifikalı Akasa alabilirsiniz onuda beğenmesseniz Aerocool KCAS serisine bakın. HighPower güzel seçim olabilirdi fakat 750 W yiyecek bir sistem yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı